Як налаштувати біг в RDR 2 за допомогою одного натискання на X?

Ігри від Rockstar Games не відрізняються простотою управління. З базовими настройками багато ігор від компанії створюють деякі незручності. Red Dead Redemption 2 не виняток з правила, вона також має масу докорів з боку зручності в геймплеї. Одним з основних незручностей є необхідність тримати кнопку X впродовж усього бігу. Як тільки кнопку відпустити, персонаж відразу припиняє бігти і починає йти. Якщо так вийшло, що гравцеві потрібно пробігти велику відстань і поруч немає коня, після тривалого утримання X почне боліти палець. Рішення є, можна встановити автоматичний біг після натискання на X.

Як активувати спринт одноразовим натисканням X?

Один з активних гравців запропонував спосіб переходу в режим спринту без утримання кнопки X. Все досить просто:

  1. Перейти в режим управління від третьої особи.
  2. Активувати настройку «Базовий FPS». Завдяки активації цього параметра, кнопка спринту X (A) на лівій ручці і клавіша присідаючи працюють весь час. Таким чином переміщення з налаштуванням «Стандартний FPS» стає простіше в режимі від третьої особи.
  3. Залишається перейти в графу налаштувань «Спеціальні можливості» і активувати «Режим бігу». Слід змінити положення тумблера «Перемикач бігу».

Часи постійного утримання клавіші X залишилися позаду. Тепер потрібно якось натиснути кнопку X, і персонаж побіжить. Щоб перейти в режим спринту, слід двічі натиснути на X. Якщо зараз персонаж швидко біжить, для повернення до звичайного бігу слід натиснути на кнопку X знову. Перебуваючи в режимі бігу, потрібно натиснути ще один раз кнопку X, і персонаж почне йти.

Як ще можна спростити управління?

На цій настройці способи поліпшення геймплея не обмежуються. Існує ще чимало можливостей зробити гру комфортніше.

Корисні настройки побачивши від третьої особи

Ось кілька цікавих хитрощів:

  • Перекласти положення прицілу в область мертвої зони. При наведенні курсора на землю поліпшується чуйність управління і підвищується FPS. Якщо все подорож дивитися навколо себе, FPS трохи падає;
  • Підняти камеру з прицілом вгору. Під час бігу з задертим дулом або без зброї вдається спостерігати приріст швидкості руху мети. Камера буде рухатися плавно і більш рівно;
  • Збільшити чутливість руху камери і наведення прицілу. Швидка реакція за рахунок прискорення повороту камери допоможе зберегти життя. На особисту думку, найкращим положенням чутливості є відмітка на лінії на 2-3 поділу менше від верхньої межі. При цьому чутливість прицілу краще робити на 1-2 пункти вище, ніж у камери.
  • Помічник в прицілюванні корисний новачкам, але досвідчених гравців може уповільнити. Краще вимкнути його або встановити на позначці 1 (наступна від нуля). Таким чином перестрілки стануть цікавіше. При швидкому стилі гри параметр варто підвищити.

Як поліпшити управління від першої особи?

Гра з камерою від першої особи стане краще після виконання таких дій:

  • Змінити кут огляду. У стандартних налаштуваннях встановлюється тунельний зір, але його легко розширити. При максимальному куті огляду камера від першої особи може в більшості випадків замінити вид від третьої особи;
  • Перенести настройки від третьої особи на перше. Важливо не забути про заміну чутливості камери і схемою управління аналогічно «Стандартного FPS». Перенесення налаштувань робить гру простіше в освоєнні.

Як отримати перевагу при перестрілках в приміщеннях?

Якщо є необхідність пограбувати будинок або зачистити будь-яку криту локацію, варто переключитися на вигляд від першої особи. В цьому режимі швидкість руху трохи вище, ніж від третьої особи. Збільшення маневреності позитивно позначається на виживання, ухиленні і можливості наздогнати ворога. При бажанні поринути в атмосферу «Дикого Заходу», обов’язково потрібно перемикатися на вигляд від першої особи. Є й банальне перевага від хитрості – дослідити приміщення не так нудно.

Як відключити коригування положення камери на карті?

Стандартно система гри зміщує положення камери після відпускання кнопки на джойстику. Це відбувається тільки при наведенні камери на межі карти. Рекомендується відключити автоматичну корекцію камери при використанні карти.

Це прості, але корисні хитрощі, здатні неодноразово зберегти життя і залишити виключно позитивні враження про гру. У Red Dead Redemption 2 тепер можна переміщатися на бігу за допомогою 1-2 натискань на X.

Ссылка на основную публикацию