Як накласти музику на відео в Інстаграме

Всім привіт, шановні читачі, сьогодні ми знову поговоримо про популярну соціальну мережу (до речі, цю мережу з недавнього, щодо недавнього, часу купила найбільша соціальна є FaceBook, так, що в майбутньому, я думаю, ми можемо очікувати нового, різноманітного функціоналу) Instagram (Інстаграм).

В даному невеликому пості я розповім за допомогою яких додатків на ваш мобільні телефони (підійде як iOS, так і Android) можна накласти музику, або будь-який інший звук на відео. Можна за допомогою представлених програм також зробити і відео слайд шоу.

В даний момент соціальна мережа Instagram (Інстаграм) не дозволяє стандартними, вбудованими інструментами накласти музику на будь-яке ваше зняте відео. Тому ми і будемо вдаватися до допомоги сторонніх додатків.

Отже, давайте не будемо тягнути час і приступимо, безпосередньо, до огляду самих додатків. Я все таки рекомендую вам для початку випробувати перший додаток з представленого нижче невеликого списку.

VideoShow

Завантажити в або.

Одне і найпопулярніших, якщо не найпопулярніший, додаток (майже сто мільйонів установок) для роботи з відео і створення красивих відео буквально одним натисканням на кнопку. Зрозуміло, якщо відео редактор виявився таким популярним і вдалим, то він повинен бути дуже простим і функціональним. З усіх можливостей і плюсів даного редактора, я зазначу наступні, як мені здається, найбільш цікаві в плані використання їх для роботи з соціальною мережею Instagram (Інстаграм):

  1. Дуже проста робота з додатком. Створити красиве відео і додати до нього необхідну музику, потім викласти в інстаграм (Instagram) ви зможете буквально ща п’ять хвилин;
  2. З одного інтерфейсу додатку ви можете включити в своє відео різні елементи, такі як: картинки і фотографії, музику, смайлики, стікери, текст і т.д .;
  3. Вбудовані фільтри, які допоможуть вам поліпшити і урізноманітнити картинку в знятих вами відео. Накласти будь-який ефект або фільтр на створене вами відео для Інстаграма ви зможете за кілька тапов по екрану вашого мобільного смартфона;
  4. Вбудований магазин матеріалів для додавання в ваші відео.

Як використовувати?

Для того щоб скористатися програмою і накласти музику на зняте відео для Інстаграма, виконайте наступні кроки:

  1. Запустіть програму і виберіть пункт “Редагування відео”;
  2. Додайте в програму відео з вашої бібліотеки;
  3. Тепер виберіть пункт “Музика”;
  4. Виберіть необхідну для додавання музику, відрегулюйте її гучність і додайте до відео;
  5. Тепер залишилося тільки експортувати полеченной відео в інстаграм, натисніть на значок зберегти в правому верхньому куті, після того як відео збереглося вам потрібно вибрати пункт Інстаграм.

Clipper

Завантажити в.

І ще одна програма для створення відео з музикою. Цей додаток безкоштовно і доступно тільки на iPhone і на iPad. Цей додаток дозволить вам створити відео для інстаграма дуже швидко і просто, далі вам потрібно експортувати отримане відео і все.

Ссылка на основную публикацию