Як надрукувати чек на принтері товарний і касовий онлайн будинку

За допомогою звичайного лазерного або струменевого принтера можна надрукувати товарні квитанції різного зразка. Відновлення ж втраченого або в домашніх умовах – справа копітка і вимагає попередньої практики. Спроби надрукувати касовий чек на звичайному принтері вдома безкоштовно не завжди закінчуються успіхом: отримана копія має темні позначки по краях, шрифт не вицвітає так само швидко, як оригінал і «змазується» при контакті з жирними або мокрими пальцями.

касовий талон

Про що піде мова:

варіант перший

Друк товарного чека проводиться за допомогою шаблона Word, завантаженого з інтернету або заготовленого заздалегідь. Існує можливість заповнити шаблон товарного чека онлайн, а потім завантажити вже готовий документ, який залишиться тільки надрукувати на будь-якому друкованому впорядкування дому або відправити в друк на роботі.

Шаблон на товарний чек

варіант другий

Найбільш надійний варіант отримати необхідний документ будинку – надрукувати касовий чек на принтері, конкретно для цього призначеному. Чековий принтер легко налаштовується і вимагає всього лише драйвера для підключення до будь-якого ПК. Товарну квитанцію цей апарат надрукувати не може, але з основним завданням добре справляється, надійний і довговічний.

чековий принтер

варіант третій

Перед тим як надрукувати касовий «корінець» на звичайному принтері, необхідно відсканувати і ввести в звичайний графічний редактор зіпсований оригінал або документ, ідентичний необхідному за шрифтом і виконання. Там його слід привести у відповідність потрібним параметрам.

Корекція чека в текстовому редакторі

Звичайний папір в даному випадку не підходить, тому потрібно акуратно приклеїти смугу касової стрічки на тонкий аркуш формату А4. Верхній і нижній край смуги і листа скріпити тонким шаром клею. Ці краї після обробки йдуть «у відрив».

Стрічка касова

Відредагований документ слід поставити на чергу друку струменевого принтера. Спроба надрукувати касовий чек на стрічці за допомогою лазерного пристрою приречена: термочутлива папір вийде повністю чорної.

варіант четвертий

Існує програма для створення касових чеків Kassy. Вона містить велику бібліотеку шрифтів і технічної інформації по касових апаратів різного виробництва, що дозволяє підприємцю підібрати кліше по виду чека. Програма проста у використанні. Її розділи «редактор тексту», «редактор шрифтів» і «висновок на друк» дозволяють обробляти близько 60 варіантів кліше.

Готовий чек можна надрукувати вищевикладеним способом або використовувати тонку факсимільну папір, яка потім буде піддана обрізанню як потрібно.

Ссылка на основную публикацию