Як можна відновити флешку після форматування?

Питання: як відновити флешку після форматування? Чи траплялося у вас таке, що, вставивши накопичувач в комп’ютер, замість зображень, відео або інших файлів ви знаходили на екрані вікно з написом наступного характеру: «Диск F не відформатовано. Провести його форматування? ». Якщо інформація, збережена на вашому флеш-носії, не надто цінна для вас, то рекомендуємо погодитися без зволікання. Але що робити, якщо мова йде про важливі документи? Якщо відформатувати USB-диск, то дані зникнуть.

Відновлення флешки після форматування можна провести, використовуючи сучасні програми. Найбільш популярні серед них:

  • Active @ File Recovery;
  • RS Partition Recovery;
  • Recuva.

Кожну з них можна завантажити абсолютно безкоштовно з інтернету.

Розглянемо докладніше як відновити флешку за допомогою кожної з вищевказаних програм.

Відновлення з Active @

Після установки на комп’ютер запускаємо Active @ File Recovery і в вікні пристроїв шукаємо флешку після форматування. Далі, натискаємо кнопку «SuperSkan» і спостерігаємо за процесом сканування накопичувача. Врахуйте, час сканування USB залежить від багатьох факторів, починаючи від можливостей комп’ютера і закінчуючи параметрами USB-носія. Тому для екстреної зупинки сканування на панелі присутня кнопка Stop.

Після того як завершився пошук видаленої інформації, в лівій частині вікна з’являється папка з документами, які вдалося виявити. При натисканні на неї в правій частині вікна висвічується перелік знайдених фрагментів. Але це не означає, що завдання виконане і дані повернуті на USB-носій.

Що робити далі? Як відновити флешку? Для повернення даних на USB-накопичувач необхідно вибрати потрібні файли і натиснути кнопку «Recover». Зверніть увагу, на флешку після форматування переносяться документи без назви, а тому вам доведеться їх перейменовувати.

Partition Recovery для USB

Як відновити флешку за допомогою RS Partition Recovery? Для цього після установки утиліти запускаємо програму. Як і в попередньому софт, шукаємо флешку після форматування. Після вибору диска для відновлення відкривається вікно «Тип аналізу». Якщо у вас є вільний час, рекомендуємо вибрати «Повний аналіз». Відновлення даних в такому випадку займе більше часу, але це дасть можливість програмі провести більш глибоке сканування. По завершенні аналізу даних у вікні ви побачите все папки і файли, наявні на накопичувачі, включаючи документи доступні для відновлення. Після натискання на ярлик ви зможете переглянути вміст папок. Те, що було втрачено внаслідок форматування, буде позначено. При використанні «Фільтри» на екрані будуть відображатися тільки документи, які були раніше вилучені.

А тепер відповімо на головне питання: як відновити флешку? Для завершення процесу вам необхідно вибрати потрібні файли. За допомогою RS Partition Recovery можна повертати на USB-накопичувач як кілька знайдених фрагментів, так і весь перелік. Якщо вам необхідно повернути інформацію з різних папок, то для цього передбачена «Панель списку відновлення». З її допомогою необхідні документи перетаскуєте на це посилання, а після, натискаючи праву кнопку миші, вибираєте інструмент «Додати для відновлення». Коли всі необхідні посилання обрані, заходите в меню «Файл» і клікаєте кнопку «Відновити». Але врахуйте, що зберігати раніше видалені документи відразу на флешку після форматування можна. Виберіть варіант зберігання на жорсткому диску, а звідти ви вже зможете перенести на USB-носій всю інформацію, яку побажаєте.

Дана програма дозволяє відновлювати навіть втрачені з жорсткого диска файли.

Відновлення від Recuva

  1. Після установки Recuva на свій комп’ютер виберіть формат файлів, які були втрачені.
  2. Якщо на USB-накопичувачі було багато різної інформації, то радимо натиснути кнопку «Все».
  3. Виберіть ваш накопичувач і тип аналізу (поглиблений або звичайний) і клікніть кнопку «Почати».
  4. З отриманого списку виберіть необхідні файли і позначте їх галочкою.

Рекомендуємо спочатку зберегти відновлені документи на жорсткому диску.

Це дозволить поліпшити працездатність пристрою і спростить завдання відновлення.

Успіхів у відновленні і не забувайте робити резервні копії документів.

Ссылка на основную публикацию