Як Можна Перевірити (ТІЦ сайту) За 2 Секунди

Проверить ТИЦ сайту

Добрий день друзі! Сьогодні ми продовжимо тему ТИЦ, поговоримо як перевірити ТИЦ сайту і як встановити лічильник Яндекс ТИЦ.

Як я згадав в минулій статті «Що таке ТИЦ», ТІЦ – це Тематичний Індекс Цитування. Проверить ТИЦ вашого блогу можна безліччю способів, різними додатками, скриптами, різними додатками браузерів. Так само визначити ТІЦ можуть спеціалізовані сервіси, різні програми і, найголовніше, ТИЦ визначає сам сервіс Yandex. А саме, визначає ТІЦ –  webmaster.yandex.ru.

Веб-майстер яндекса крім ТИЦ визначає, скільки разів ваш сайт проіндексовано роботом, скільки зовнішніх посилань на ваш сайт, час останнього відвідування вашого сайту роботом.

Визначити ТИЦ може не тільки Яндекс Метрика

Так само в метриці там наочно показаний графік відвідування вашого сайту, скільки переглядів, скільки відвідувачів, візитів. Якщо ви докладно вивчіть метрику вашого сайту, ви дізнаєтеся досить точну інформацію про перегляди та візити на ваш сайт по тижнях, місяцях, кварталах і т.д.

Не буду детально розповідати про метрику, скажу тільки, що там багато корисних даних про ваш сайт, в тому числі там є така вкладочка, як Вебвізор, де ви в режимі відео можете подивитися, що саме робив, і як себе вів відвідувач на вашому сайті .

Які сторінки і дані переглядав, скільки часу і де затримувався. Іншими словами корисна річ Яндекс Метрика. Раджу там зареєструватися. Це не складе не якогось праці.

Проверить ТИЦ сайту можна через RDS бар

Так само перевірити ТИЦ сайту можна дізнатися за допомогою розширення RDS. За допомогою цього розширення багато блогерів без проблем можуть визначити ТІЦ будь-якого блогу і бачать його основні параметри.

ТІЦ блогу, в тому числі будь-якого блогу, без особливих проблем визначається за допомогою RDS розширення, цей бар досить встановити на вашому браузері і вивчайте будь блоги / сайти без проблем. Як бачите, він ще показує PR, Dmoz і багато іншого, в тому числі відвідуваність будь-якого сайту.

Я, наприклад, встановив даний плагін в Mozilla Firefox і якщо мені необхідно дізнатися параметри будь-якого сайту, я запускаю Мозілли (Він також легко встановлюється в Яндекс браузер, Google, Оперу і інші). Єдиний недолік даного розширення, браузер після установки починає гальмувати. Але ви можете вчинити як я. Я, коли мені потрібно дізнатися дані про якийсь сайт, користуюся Firefox. Основним же у мене є Яндекс.

Встановити даний бар досить просто. Запускаєте Mozilla, тиснете на «інструменти», потім «доповнення». У вас відкривається нове вікно. У лівій Колоночки виберемо «отримати доповнення»:

прямуємо до правої Колоночки, де в пошуковий рядок «Пошук серед доповнень» вводимо RDS бар.

Даний плагін буде виглядати:

Також подібний значок з’являється в кутку нашого браузера. Коли ми на нього натиснемо, у нас відкриється вікно, з докладною інформацією про те сайту, вікно якого зараз відкрито:

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Проверить ТИЦ сайту можна через лічильник

Цей спосіб підходить для вас, за вашим бажанням відразу знати про те, як змінився ваш ТИЦ або Google – PageRank. При цьому про ці зміни ви можете дізнатися прямо зі сторінок свого сайту.

Поставити даний лічильник можна з сторінки [urlspan] Яндекса [/ urlspan], тоді посететелі вашого сайту відразу побачать, який у вас тиц, або, як його багато хто називає – пузомер.

Код HTML вашого лічильника буде схожий на цей:

<a href = “http://yandex.ru/cy?base=0&amp; host = мой_сайт »><img src = “http://www.yandex.ru/cycounter?мой_сайт» width = »88” height = “31” alt = “Яндекс цитування» border = “0” /></ a>.

Де замість мій сайт потрібно поставити адресу вашого блогу.

Цей лічильник дуже зручний, для відстеження вашого ТИЦ.

Візуально лічильник буде схожий на цей:

На цьому лічильнику ТИЦ дорівнює 85000, в реальності домогтися цього, повірте друзі, не так то просто.

У зв’язку з цим, як каже про це сам яндекс, у вас на сторінці завжди буде купюра, потрібного гідності.

Але наприклад, якщо ви вирішите заробляти на посиланнях, перевірити ТИЦ вам просто необхідно. Якщо ви не хочете, щоб всі відвідувачі вашого сайту виділи ваш ТИЦ, ставити його на загальний огляд не обов’язково. Як я вже говорив раніше, досить увійти в Яндекс Вебмастер, і ви все дізнаєтесь.

На сьогодні все. У наступній статті ми поговоримо як підвищити ТИЦ вашого сайту!

Я і на цей раз приготував для вас невелике відео як перевірити ТИЦ сайту! Приємного перегляду!

Читати продовження статті …

Анекдот в кожній статті:

Ссылка на основную публикацию