Як можна очистити кеш на Galaxy S8 і S8 Plus

Привіт, дорогі читачі. Сьогодні, ми підкажемо вам якими способами можна очистити кеш на Galaxy S8 і S8 Plus. Користувачі платформи андроїд нерідко стикаються з підвисань, або не коректною роботою своїх смартфонів. Не варто в такому випадку відразу робити скидання налаштувань.

Як показує практика, для поліпшення роботи телефону в цілому. Дуже добре допомагає чистка програмного, і системного кеша. Саме його заповнення в більшості випадків негативно впливає на роботу смартфона.

Що таке кеш

чистимо кеш

Для чого потрібен кеш, і що він із себе представляє. Якщо пояснювати простими словами, то це ті процеси, які система запам’ятовує при зверненні, до тієї, чи іншої програми. Щоб прискорити повторний процес, якісь механізми звернення кешуються і звернення відбувається швидше, ніж в перший раз.

Так ось, на Galaxy S8 ми можемо спостерігати як програмне кешування, так і системне. І коли той, або інший його вид заповнюється. Процес роботи процесора може, що призводить до можливих неполадок. Іноді вистачає лише видалення кеша додатків, щоб смартфон зробив новий ковток повітря.

Чистка кеша програм Galaxy S8

У нас не стоїть в пріоритеті чистка системного кеша, тому ми візьмемося за програмний. Робиться це дуже легко, і можливі два варіанти.

Першим рішенням може послужити відповідне додаток з офіційного магазину. Але його ми використовувати не будемо, тому що такі додатки переповнені нав’язливо рекламою.

Відмінний варіант це використовувати налаштування Galaxy S8, і очистити кеш додатків з них. Просто переходимо в настройки, додатки, і натискаємо на додатки по черзі. Там де буде хоч якийсь кеш, чистимо його.

Чистка кеша системи в Galaxy S8

Чистимо кеш, а потім перезавантажуємо Galaxy S8

У більшості випадків, чистка кеша додатків не дає належного результату. Тому краще все-таки почистити і системний кеш Galaxy S8. Не бійтеся цієї процедури, нічого небезпечного для смартфона вона не представляє, говорили вони 🙂

  • вимикаємо фаблет
  • Далі необхідно затиснути кнопку збільшення гучності, кнопку голосового помічника Bixby, і кнопку живлення. В такому натисканні витримуємо, поки не побачимо лого андроїда і Samsung Galaxy S8.
  • Нам постає операційне меню, в якому ми можемо переміщатися кнопками гучності вгору і вниз, дуже зручно!
  • Вибираємо рядок Wipe cache partition і активуємо її кнопкою харчування.
  • Після чищення кеша, рекомендується запустити перезавантаження. Для цього так само вибираємо рядок Reboot system now.

Коли будете робити очистку системного кеша Galaxy S8? не переживайте за свої особисті дані на ньому. Ваші фотознімки, контакти, відео не пропадуть, у всякому разі не повинні 🙂

Пишіть в коментарях, як пройшла ваша чистка, і як почав працювати ваш Galaxy S8 після неї.

Ссылка на основную публикацию