Як легко скинути пароль BIOS на ноутбуці

Існує безліч опцій для захисту даних на комп’ютері або ноутбуці. Можна, захистити паролем свій комп’ютер за допомогою облікового запису і заблокувати ноутбук за допомогою пароля БІОС. Більшість користувачів вважають за краще додавати надійний пароль до своїх облікових записів користувачів, щоб інші не могли отримати доступ до даних. Пароль для входу в систему windows є хорошою ідей, але він не може перешкодити завантажуватися до екрану входу і скористатися обхідними шляхами, спеціальними програмами, щоб дізнатися пароль. Ще більш важливим є, якщо комусь вдасться завантажитися з компакт-диска Linux Live або завантажувального диска Windows і миттєво скопіювати всі дані на зовнішній диск.

Оскільки всі перераховані вище паролі можуть бути скинуті і впізнані обхідними шляхами, то деякі користувачі вважають за краще використовувати пароль БІОС. Пароль BIOS відносно безпечний, ніж пароль облікового запису користувача, так як ніхто не зможе завантажуватися із завантажувального диска або до завантаження входу в систему Windows, не ввівши правильний пароль БІОС.

Знову ж, пароль БІОС можна скинути, видаливши батарею CMOS на материнській платі на вашому комп’ютері, але тоді це не проста робота, особливо на ноутбуках і планшетах марки hp, dell, acer, asus, lenovo, samsung, toshiba. З цього розберемо, як дізнатися чи скинути пароль BIOS на ноутбуках і планшетах, якщо ви забули його і не пам’ятаєте. Цікаво, як це працює? Унікальний майстер-пароль встановлений в BIOS від OEM-виробника. Використовуючи цей майстер-пароль, можна скинути пароль, і отримати доступ до BIOS. 

Скидання пароля BIOS

Примітка: Цей метод повинен працювати на більшості сучасних ноутбуках і комп’ютерах. Я пробував на ноутбуці Acer і все спрацювало відмінно.

  1. Увімкніть ноутбук, комп’ютер і введіть пароль BIOS кілька разів, поки ви не будете заблоковані.
  2. Тепер ви повинні побачити відразу технічний код або номер, як нижче на малюнку або вибрати Enter Unlock Password (ввести пароль для розблокування). В інших версіях БІОС може код позначатися по іншому (System Disbled [65328] Service Tag [84dn8c9]), але суть від цього не змінюється.
  3. Запишіть всі коди на листку або на мобільному телефоні.

  • На вашому смартфоні або іншому ноутбуці відвідайте, введіть код, який ви бачили на екрані BIOS, а потім натисніть кнопку Get password. Знаючи виробника ноутбука, запишіть пароль, якщо їх декілька, то запишіть кілька один за іншим.

  • Тепер зайдіть заново до введення пароля в БІОС і введіть код, який ви записали вже з сайту. Далі можна перейти в налаштування BIOS і прибрати або змінити пароль ввівши цей же самий код.
Ссылка на основную публикацию