Як легко обробити фотографії в Movavi Фоторедактор 5

Всім привіт! Зараз ми з Вами навчимося обробляти фотографії в програмі Movavi Фоторедактор 5, ми познайомимося з інтерфейсом і з функціоналом, дізнаємося, як видалити непотрібний об’єкт на фото, а також як можна швидко замінити фон.

Для початку давайте поговоримо про те, що ж це за програма.

Огляд Movavi Фоторедактор 5

Movavi Фоторедактор 5 – це програма для редагування фотографій. Вона має зручний, інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом. Фоторедактор створений від людей і для людей: всі присутні інструменти не вимагають довгих годин тренувань. Ви просто відкриваєте програму, вибираєте потрібний інструмент і вже знаєте, як ним користуватися. Сьогодні в статті я на простих прикладах розповім про головні функції програми Movavi і як ними користуватися.

Інтерфейс фоторедактора Movavi

Інтерфейс зрозумілий навіть новачкові. Нагорі розташована панель інструментів програми. Як можна помітити, тут все найкорисніші та часто використовувані інструменти для обробки фотографій. Вам не потрібно подорожувати по безлічі вкладок і шукати потрібний інструмент. Все перед вами.

Справа знаходиться панель установки для вибраного інструмента. Наприклад, якщо Ви оберете інструмент «поліпшення фото», То в налаштуваннях Ви зможете задати яскравість, баланс білого, налаштувати тіні, деталізацію і т.д.

Посередині – робоча область, тут Ви редагуєте фото. Щоб переглянути зміни, скористайтеся інструментами в правому верхньому кутку програми. Натиснувши «До / після», програма відобразить на екрані 2 зображення: до і після. Утримуючи кнопку «Перегляд оригіналу», На екрані буде відображатися оригінал фотографії, що, по-моєму, досить зручно!

Ефекти в редакторі фото Movavi

Зараз давайте спробуємо скористатися інструментом «ефекти»На наведеній вище фотографії. Для цього натискаємо на вкладку «ефекти»І вибираємо потрібний ефект. Ми можемо змінювати інтенсивність ефекту для досягнення кращого результату.

Як видалити об’єкт на фото?

Досить часто на фото потрапляють небажані об’єкти, які все псують. За допомогою інструменту «видалення об’єктів»Ми можемо позбавлятися від зайвих фігур. Розглянемо на простому прикладі роботу інструменту. У нас є фотографія гарбузового супу. Спробуємо видалити насіння, які лежать на рушник.

Щоб це зробити, необхідно перейти у вкладку «видалення об’єктів». В меню налаштувань (праворуч) виставляємо розмір кисті і глибину пошуку. Результат видалення залежить від правильного налаштування цих двох параметрів. Можливо, Ви не досягнете необхідного результату з першої спроби, в цьому немає нічого страшного. Щоб скасувати зміни, скористайтеся кнопкою «Скасувати»Зліва від панелі інструментів, або«Скидання змін», Якщо хочете почати все заново. Потім спробуйте ще раз, взявши інші значення.

Інструменту можна знайти масу застосувань при обробці фотографій. Наприклад, очистити від сміття гарний пляж, в місті позбавити від нависають проводів або видалити гілки дерев, які випадково потрапили в кадр.

Як замінити фон фотографії?

Щоб замінити фон фотографії, скористаємося відповідним інструментом «заміна фону». На першому кроці зеленим виділяємо область, яку хочемо залишити. Червоним – то, що видалити. Чим складніше об’єкт, тим точніше слід виділяти область.

На другому кроці ми можемо вручну підправити обрізку. Додати невошедшіе елементи, або навпаки видалити зайве.

На третьому кроці вибираємо фон. Можна використовувати один із запропонованих в бібліотеці програми, або завантажити власний.

Ретуш (корекція особи)

Фоторедактор має величезний набір інструментів для роботи з особами. З їх допомогою Ви можете позбавлятися від зморшок, родимок і дефектів шкіри, корегувати колір волосся. Велика частина інструментів створена для макіяжу, всі вони мають конкретне призначення. Потрібно змінити колір губ, збільшити очі, використовувати тіні для вій – вибираємо однойменний інструмент.

На прикладі нижче використані інструменти «вирівнювання шкіри»І«видалення зморшок». Робота зайняла від сили 2 хвилини. Ви просто вибираєте потрібний інструмент і проводите по ділянці з дефектом. Якщо даний функціонал Вас зацікавив, то детальніше про ретуші фото Ви можете почитати на сайті розробника.

підсумки

Що ж таке Movavi Фоторедактор 5? Це програма для редагування фото, інструменти якої зрозумілі кожному. Як можна переконатися на розглянутих нами прикладах, будь-які дії інтуїтивно-зрозумілі і не вимагають особливих знань. Програма відмінно підійде для тих, хто періодично працює з фотографіями, але не потребує дорогих професійних програмах. До речі у програми є безкоштовна 7-денна пробна версія, спробуйте її, і Ви напевно скажіть – «Редагування фото – це просто!».

Ссылка на основную публикацию