Як користуватися Телеграм Веб онлайн – секрети таємного листування

Телеграм – відносно новий месенджер, швидко набирає популярність. Вже сьогодні він охоплює аудиторію більш ніж в 100млн чоловік. Ця цифра продовжує зростати з кожним днем. Знаючи тільки це можна стверджувати, що ця платформа відмінно підходить як для ведення бізнесу, так і для особистого спілкування. Якщо додати сюди ще й простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, потужний функціонал і високу швидкість передачі повідомлень, вийде додаток для спілкування кардинально нового рівня. Основний клієнт додатки розрахований на мобільні пристрої, але існує і веб версія Телеграма, доступна в будь-якому браузері.

Переваги використання веб версії

Більшість сучасних платформ для спілкування витрачаючи безліч засобів на рекламу, забувають про функціонал і безпеки. Розробники Телеграма вирішили піти іншим шляхом. Користувачі потрапляють в додаток, дізнавшись про нього від друзів і знайомих, а залишаються з-за багатого функціоналу та високого рівня захисту особистої інформації. Мессенджер здатний передавати файли будь-яких форматів. Архіви, відео, таблиці, pdf-файли – все це можна передавати за лічені секунди без зависань і глюків. Більш того користувачам доступно хмара для зберігання інформації і можливість створювати чати до 5000 учасників. Але головною перевагою телеграма є його безпеку. Шифрування даних і можливість створювати секретні чати і самознищується повідомлення, вбережуть ваші особисті дані і листування від рук зловмисників.

Велика перевага браузерної версії додатка – можливість перемикання на російську мову. Русифікація мобільного застосування вимагає більш складної послідовності дій і встановлення додаткового софта.

Установка і настройка webogram

Спершу потрібно визначити, чи хочете ви відправляти повідомлення через вікно браузера або використовуючи для цього окремо встановлений софт?

Для використання веб телеграма в браузері не потрібно скачування або установка спеціальних додатків. Доступ до нього можна отримати перейшовши по або просто написавши в пошуковику запит “Веб Telegram”. Користуватися послугами даного сервісу можна як через пк, так і через смартфон. Web версія працює, використовуючи протокол https, забезпечуючи безпеку і закриваючи доступ до повідомлень третім особам і зловмисникам. Після переходу за посиланням відкриється вікно для входу або реєстрації. Для створення нового облікового запису потрібно робочий номер телефону. Без нього, подальші операції з веб телеграму неможливі. Після вказівки номера телефону на нього прийде секретний код для підтвердження реєстрації. Після його введення і завершення створення аккаунта можна перейти до налаштування сторінки користувача. У telegram структура головної сторінки дещо відрізняється від такої у популярних соціальних мереж.

Далі потрібно придумати і вказати ім’я користувача, з його допомогою вас будуть знаходити інші користувачі телеграма. В меню остання активність можна приховати час останньої сесії. Іншими словами користувачі, яких немає у вашому списку контактів або взагалі ніхто не зможе побачити коли ви були online. У вкладці налаштувань можна змінити або вимкнути звук повідомлень, завантажити картинку для фону чату, а так же вибрати мову. У вкладці настройки повідомлень можна очистити кеш, і обмежити термін зберігання файлів.

Розділ Telegram FAQ містить всю корисну інформацію про поточну версію вебограма, який містить інформацію про оновлення, інструкції по використанню секретних чатів і ботів, а так само відповіді на всі актуальні питання.

Телеграм вважається самим захищеним месенджером, але навіть в ньому є додаткові меню безпеки. В налаштуваннях можна встановити другий пароль або таймер для знищення аккаунта, за умови незнаходження онлайн протягом зазначеного часу. Після завершення налаштувань можна почати додавання контактів друзів і знайомих. Це відбувається за допомогою меню contacts в розділі налаштувань. Після натискання відкриється список доступних варіантів. Цей список поповнюється автоматично при включенні додатки з телефону. Всі номери з телефонної книги переносяться в телеграм автоматично, за умови, що з цього номера вже зареєстрований акаунт.

Кнопка New Contact, розташована в нижній частині списку, дозволяє додавати користувачів вручну. Необхідно просто ввести номер телефону у вікні.

Другий спосіб використання telegram з комп’ютера – установка клієнта. Його можна завантажити на цьому сайті. Налаштування облікового запису для додатка аналогічна веб версії.

Можливості веб версії

Web телеграм, створений завдяки розробнику Ігорю Жукову, володіє практично всіма функціями мобільного додатка. Часом, при необхідності відправити довге повідомлення дуже незручно використовувати мобільний клавіатуру. Більш того для ведення спільнот в telegram куди зручніше здійснювати всередині браузера.

В цілому вебограм володіє простим і зручним меню, як в android або ios версіях. Веб версія має функції:

  1. Написання повідомлень.
  2. Прикріплення і відправка файлів різноманітних форматів.
  3. Пошук по контактам, ботам і групам.
  4. Фільтрації повідомлень за типом.
  5. Створення секретних чатів і самознищується повідомлень.
  6. Відправка стікерів.
  7. Створення каналів і групових чатів.

Секретні чати допомагають захистити потрібну інформацію. Додавання нового секретного чату, відбувається через меню. Система автоматично видалить всі сліди листування і використання цього чату, а також аудіо повідомлення і медіафайли. У веб версії знищення секретного чату відбувається без затримок, так само як і в android версіях.

Функції спілкування в цій версії залишилися неурезаннимі і представляють всі ті ж операції з повідомленнями у вікні браузера, що і мобільні версії. Через браузер є можливість додавати стікери і емодзі, а також завантажувати Gif файли.
Створення групових чатів так само є. Можна додавати велику кількість друзів до загального чат, де кожен зможе ділитися повідомленнями, стікерами та медіаконтенту.

У веб Телеграма реалізована зручна сортування каналів і контактів по популярності і відвідуваності. Фільтр так само дозволяє відшукати необхідних спамерських пошукових роботів.

Канали, боти і стікери

Канали в webogram схожі на громадські сторінки або групи за інтересами в соц мережах. Вони відрізняються тим, що висять в списку діалогів і не мають можливості написання коментарів до записів. Коли користувач завантажує контент на свій канал, його передплатники отримають пуш-повідомлення. Творцеві каналу доступна статистика переглядів, вона відображається як значок очі на кожного запису. Охоплення аудиторії в телеграмі дає фору іншим соц мережах. Він становить 70-80% передплатників каналу. Тобто будь-який пост адміністратора перегляне велика частина передплатників каналу. Це зручно для популяризації своїх спільнот в інших соціальних мережах, а так само наданих товарів або послуг. Для поширення останніх дуже допомагають боти в веб Телеграма. Це спеціальна програма, яка при введенні в поле діалогу ключових слів видає необхідну інформацію. Це дозволяє відкривати цілодобову підтримку для магазинів або спільнот. Бот так само може бути корисний для автопостінга в блог або канал. Автопостінг можливий з прив’язкою до інших соціальних мереж. Наприклад автоматичний перенос постів з груп вконтакте.

Кожному користувачеві доступні абсолютно безкоштовні стікери.

Більш того можна самостійно додавати стікери і сортувати їх по тематичних пакетів. Стікери завантажуються з PNG зображень за допомогою спеціального робота @Stickers. Відправляються стікери в вебограме шляхом натискання на значок смайлика біля поля для введення повідомлень.

Безпека

Веб Телеграм використовує ті ж методики шифрування, що і оригінальний додаток. Захищений https протокол забезпечує закритість контактної інформації. Безліч соціальних мереж продають інформацію про користувачів третім особам. Це призводить до великої кількості реклами і спаму. Політика вебограмма будується на повній конфіденційності і максимальний захист особистої інформації. Не дарма він використовується політиками і бізнесменами, охочими максимально захистити свої листування.

Максимізувати свою безпеку допоможе установка двоетапної авторизації у вкладці настройки. Це захистить ваш аккаунт від тих, хто може скористатися вашим комп’ютером. Крім цього, бажано прибрати видимість останньої сесії, і виставити таймер для самознищення (видалення) аккаунта.

Ссылка на основную публикацию