Як користуватися скайп: інструкція по роботі зі skype від А до Я

Бачити і чути людину на величезній відстані завдяки нехитрій програмі стало дуже просто, хоча колись здавалося чимось нездійсненним. Skype для цих цілей – найбільш гідна програма. Інтерфейс виконаний найзручнішим способом, так що навіть вперше стикаються люди розберуться, як користуватися скайп.

Програма Skype призначена для розмов по всьому світу. Основні її функції це:

 1. Чат за допомогою миттєвих повідомлень
 2. Аналог телефонної розмови
 3. Відео виклик

Переваги скайпу очевидні – стабільна зв’язок при розмовах, гарна якість зображень і безкоштовне володіння більшістю функцій. З введенням останніх оновлень навіть групові відео конференції стали доступні в безкоштовному режимі. Безсумнівно, у скайпу є аналоги, але особливою популярністю і надійністю користується саме він. Крім спілкування в інтернеті, зі скайпу можна зателефонувати на стаціонарні телефони і мобільні.

Скайп не провадить екстрені виклики (112 і т.д.).

починаємо знайомство

Очевидне і логічна дія для розуміння того, як користуватися скайп, буде відвідування офіційного сайту цього додатка. Там ви можете докладніше вивчити всі платні і безкоштовні можливості Skype, зареєструвати свій аккаунт і завантажити сам Скайп.

Приступимо до встановлення скайпу на комп’ютер. Стартує процес знайомства з програмою з офіційного сайту – скачування Skype, вибираючи потрібні параметри. Потім запустити exe файл і виконати інструкцію установки. Тут вам можуть запропонувати доповнення до програми і додаткові налаштування.

Програми, додатково встановлюються з основним додатком, не завжди можуть бути вам корисні, тому ретельно вивчайте цей список і прибирайте галочки, якщо не хочете їх на своєму ПК.

Будь-який процес використання програми, в тому числі і Скайпу, починається з її установки

Користуватися скайп ви зможете в будь-який час, досить мати гарне інтернет з’єднання. Після завершення інсталяції і в панелі Пуск, і на Desktop у вас повинен з’явитися блакитний і круглий значок Skype. Запускаємо його.

На блакитному тлі бачимо два поля: логін і пароль, які потрібно заповнити. Раніше проходили реєстрацію на сайті? Вводимо дані реєстрації сюди. Якщо ж ні, то правіше існує кнопка реєстрації. Тут ніяких складнощів, досить слідувати інструкції і мати працюючий і використовуваний адреса електронної пошти.

скануємо інтерфейс

Після натискання кнопки «Увійти в скайп» запуститься безпосередньо сама програма. Ми зможемо спостерігати вікно, розділене на два сектори. У лівому стовпчику буде відображатися список контактів, поки там повинен бути лише один контакт за умовчанням. Справа в великому полі розташовані будуть популярні контакти (ті, з ким ви найбільше спілкуєтесь) і якусь подобу статусної стрічки друзів.

Головне вікно інтерфейсу скайпу, що відображається після входу в ваш акаунт

Спілкуватися текстовими повідомленнями ви зможете відразу після того, як додасте будь-якого знайомого вам людини, який так само користується Skype. Для цього над полем контактів є рядок пошуку. У неї ви можете забивати адреса ел. пошти або логін вашого друга. У вікні результатів знаходимо потрібного нам людини і додаємо його в список контактів.

Варто звернути увагу, що ні служба підтримки, ні хто-небудь ще не може і не повинен питати пароль від вашого облікового запису. Додавати підозрілі контакти і спілкуватися з ними небезпечно для цілісності вашого облікового запису.

Що потрібно для здійснення дзвінка

Як розмовляти по скайпу ми розберемо трохи пізніше, поки визначимося, що для цього знадобиться:

 1. Навушники
 2. мікрофон
 3. Веб камера

Спілкуватися по скайпу тільки текстом нудно, та й не для цього він придумувався. Відеокамера, мікрофон і навушники дозволять подзвонити не тільки одній людині, а й навіть цілу групу. Кілька десятків користувачів можуть одночасно обмінюватися текстом, даними, документами і дзвонити один одному.

Для початку вивчимо настройки всіх тих частин, які були названі в попередньому пункті. Навушники налаштовувати довго не доведеться – досить встановити оптимальний рівень гучності. Як користуватися ними теж питань виникати не повинно.

Найнеобхіднішим елементом для спілкування є мікрофон. У його установці теж немає хитрощів.

Веб-камеру потрібно встановити, якщо недостатньо одного голосу, потрібна картинка. Корисна функція Skype – відеодзвінок – дозволяє це зробити. Досить сучасні пристрої впораються з установкою за лічені хвилини. З’єднати веб-камеру через шнур з комп’ютером і драйвера будуть знайдені і завантажені самим комп’ютером.

У вкладці Дзвінки ми можемо знайти Звукові настройки і Відео. Після установки апаратури на комп’ютер в даних розділах потрібно переконатися, що Skype вибрав потрібний мікрофон і камеру.

Робимо перший дзвінок

Після авторизації потрібно дізнатися, як дзвонити по скайпу. Тепер вся апаратура налаштована і встановлена, програма працює і запущена, друзі додані. Будемо здійснювати свій перший дзвінок в скайпі.

Вибираємо в контакт листі собі співрозмовника і, якщо він в мережі, починаємо спілкування. Щоб зателефонувати користувачеві потрібно натиснути кнопку Подзвонити. Щоб здійснити дзвінок з відео, натискаємо на кнопку Відеодзвінок. Почувши заповітні гудки, як в звичайному телефоні, можна порадіти – ви дізналися, як зателефонувати по скайпу.

Зателефонувати людині не в мережі не вийде, так само користувач може не взяти трубку вчасно. В такому випадку дзвонити варто ще раз, але тільки переконавшись, що абонент на місці і готовий спілкуватися.

Дзвінок на стаціонарний телефон

Як було сказано раніше, в скайпі можна спілкуватися не тільки з інтернет-користувачами, але дзвонити на міські або мобільні телефони. Ця послуга платна, зате розмовляти усередині мережі Skype – безкоштовно.

Щоб розмовляти з комп’ютера в даній ситуації потрібно все те ж саме. Невелика інструкція:

 1. Знаходимо значок телефонної трубки над полем пошуку.
 2. Відкриється цифрова клавіатура.
 3. Виберемо країну абонента (де державний прапор).
 4. Наберемо номер телефону.
 5. Натиснемо кнопку Дзвонити або Надіслати СМС.

Варто звернути увагу, що зателефонувати на стаціонарні телефони можна лише поповнивши рахунок Skype.

Поповнивши ваш рахунок Skype, можна починати дзвонити на будь-які телефонні номери

Живучи в оточенні найсучасніших технологій і сервісів, важко ними не користуватися, особливо, якщо вони спрощують життя. Кожна людина повинна знати, як користуватися скайп. Це дуже корисно. Раніше ми не бачилися з родичами з далеких куточків нашої неосяжної країни дуже довго, тепер можна зустрітися з мережі за допомогою одного кліка.

Ссылка на основную публикацию