Як копіювати текст, посилання на Android і вставити

Телефони на Android чимось схожі на домашній комп’ютер і підтримують копіювання / вирізання / вставку, як тексту, так і посилання, але для доступу до цих функцій вам потрібно діяти по-іншому, не так як на ПК.

Копіювання і вставка будь-якого тексту

Якщо ви хочете скопіювати слово, речення, абзац або інший фрагмент тексту з веб-сторінки, повідомлення або іншого джерела, виконайте наступні дії.

1. Натисніть на слово в розділі, яке ви хочете скопіювати, миттєво торкнувшись слова. Слово буде виділено двома маленькими ручками з каплевидной формою з обох сторін, і з’явиться спливаюче меню.

2. Кілька разів натисніть одну або обидві ручки, перетягуючи їх, щоб виділити і вибрати текст, який ви хочете скопіювати.

3. Торкніться «копіювати»У спливаючому меню.

4. Перейдіть в додаток, в яке ви хочете вставити скопійований текст, наприклад, ваш додаток для обміну повідомленнями або електронної пошти. Відкрийте лист, повідомлення або вікно, яке ви хочете використовувати.

5. Натисніть і утримуйте текстове поле, в яке ви хочете вставити текст.

6. Натисніть «вставити»У спливаючому меню, яке з’явиться, щоб вставити текст.

Копіювання і вставка посилання на сайт

Копіювання адреси веб-сайту аналогічно копіюванню основного тексту на пристрої Android.

1. Перейдіть на веб-сайт, знайдіть посилання, яку хочете скопіювати і вставити, використовуйте будь-який браузер.

2. Натисніть і утримуйте веб-адреса в адресному рядку, поки не з’явиться спливаюче меню.

3. Натисніть «копіювати».

4. Перейдіть в додаток, в яке ви хочете вставити скопійоване посилання, наприклад, ваш додаток для обміну повідомленнями або електронної пошти. Відкрийте лист, повідомлення або вікно, яке ви хочете використовувати.

5. Натисніть і утримуйте текстове поле, в яке ви хочете вставити посилання.

6. Натисніть «вставити»У спливаючому меню і вставте посилання.

Копіювання і вставка спеціальних символів

Щоб скопіювати і вставити символ або інший спеціальний символ, він повинен бути заснований на тексті. Якщо це зображення, ви не зможете його скопіювати і вставити.

CopyPasteCharacter.com – корисний ресурс для практично будь-якого символу або спеціального символу, який вам може знадобитися. Ви можете копіювати і вставляти їх, використовуючи той же метод, що і для копіювання і вставки тексту.

Вирізати і вставити на Android

Опція «Вирізати» з’явиться тільки у спливаючому меню, якщо ви виберете текст, який ви друкуєте чи редагуючи, наприклад, в листі або повідомленні. Щоб вирізати текст, виконайте наступні дії.

1. Натисніть на слово яке ви хочете вирізати, на мить торкнувшись слова. Слово буде виділено двома маленькими ручками з каплевидной формою з обох сторін, і з’явиться спливаюче меню.

2. Натисніть і утримуйте одну або обидві ручки, перетягуючи їх, щоб виділити і вибрати текст, який ви хочете вирізати.

3. Натисніть «вирізати»У спливаючому меню.

4. Перейдіть туди, де ви хочете вставити текст.

5. Натисніть і утримуйте текстове поле, в яке ви хочете вставити текст.

6. Натисніть «вставити»В контекстному меню, щоб вставити текст.

Чому я не можу копіювати?

Зверніть увагу, що не всі програми підтримують копіювання і вставку тексту. Якщо програма має веб-версію, наприклад Facebook або Twitter, спробуйте отримати доступ до неї через ваш мобільний браузер.

Ссылка на основную публикацию