Як конвертувати WMV в MP4 безкоштовно і без втрати якості?

У цій статті ми поговоримо про те, як можна конвертувати відео-формат WMV в формат MP4, при цьому я покажу абсолютно безкоштовний спосіб конвертації, при якому не буде ніяких водяних знаків, а що найголовніше, цей спосіб дозволяє зберегти вихідне якості відеофайлу.

Почну з невеликої передісторії, недавно у мене постало завдання відтворити відеофайл в форматі WMV на телевізорі, деякі сучасні телевізори підтримують даний формат, але той, на якому потрібно було відтворити мені, не підтримував. Тому я, звичайно ж, вирішив просто конвертувати формат WMV в будь-який інший, який цей телевізор підтримував, наприклад, в MP4. Але як виявилося, це не зовсім просте завдання, якщо під рукою немає перевіреного відео-конвертора.

Для довідки, WMV (Windows Media Video) – це формат, розроблений компанією Microsoft, який використовується в основному в операційних системах Windows. Але так як Windows досить популярна система, даний формат також став популярним, тому деякі відеопрогравачі та пристрої підтримують його.

MP4 – даний формат є частиною стандарту MPEG-4, він використовується вже набагато ширше, ніж WMV, і тому його підтримують практично всі відеопрогравачі та пристрої.

Всі очевидні на перший погляд способи конвертації WMV в MP4, включаючи безкоштовні онлайн відео-конвертери, припускали або істотну втрату якості відео після конвертації, або наявність водяного знаку, або інші якісь обмеження (обмеження по довжині і т.д.), Які агітували б придбати платну версію конвертора. Але так як це була разова завдання, причому її необхідно було вирішити швидко, варіант з покупкою платної програми мене не влаштовував.

Я думаю, багато хто стикався з подібною проблемою, начебто потрібно конвертувати відео в хорошій якості, але купувати для цього програму на один раз використання якось не хочеться.

У підсумку я знайшов абсолютно безкоштовний спосіб конвертації, який дозволяє конвертувати відео без втрати якості, до речі, не тільки WMV в MP4, інші комбінації форматів також підтримуються.

Даний спосіб полягає у використанні звичайного, всім відомого безкоштовного медіа-програвач VLC, у якого є відмінний функціонал для конвертації відеофайлів. Відразу скажу, що результатом конвертації я був задоволений, іншими словами, я отримав все те, що і хотів:

  • Просту конвертацію з одного формату відеофайлу в інший;
  • Відсутність водяних знаків;
  • Збереження вихідного якості відео;
  • Безкоштовно.

Замітка! Якщо Ви знаєте інші способи конвертації відео, які задовольняють перерахованим вище вимогам, то діліться ними в коментарях, багатьом, включаючи мене, було б цікаво їх дізнатися!

Конвертація WMV в MP4 за допомогою VLC Media Player

Зараз я покажу всі дії по кроках, які потрібно зробити, щоб конвертувати формат WMV в MP4 з використанням програми VLC Media Player. Як приклад весь процес буде показаний в операційній системі Windows 10.

Примітка! Якщо у Вас вже встановлено програвач VLC, то перші два кроки можете пропустити і перейти відразу до процесу конвертації.

Крок 1 – Завантаження VLC Media Player

Для того щоб конвертувати WMV в MP4 за допомогою програми VLC, необхідно, щоб вона була встановлена ​​у Вас на комп’ютері. Тому якщо VLC не встановлена ​​на Вашому комп’ютері, Вам її необхідно спочатку завантажити, а потім встановити.

Завантажити VLC можна з офіційного сайту, ось сторінка завантаження

Замітка! Рекомендую завантажувати будь-які програми тільки з офіційних сайтів.

Після переходу на сторінку тисніть на кнопку «Завантажити VLC». Після чого почнеться завантаження дистрибутива програми.

Крок 2 – Установка VLC

Тепер переходимо до процесу установки VLC, він не складний і практично не відрізняється від установки інших програм в Windows.

Запускаємо скачав файл, в результаті запуститься програма установки VLC Media Player. Спочатку вибираємо мову і натискаємо «ОК».

Потім на екрані запрошення натискаємо «Далі».

Потім приймаємо умови ліцензійної угоди, натискаємо «Далі».

Потім, в разі необхідності, можете зняти галочки з тих компонентів, які Ви не хочете встановлювати, я залишаю за замовчуванням і натискаю «Далі».

У наступному вікні, також в разі потреби, Ви можете змінити каталог установки програми. натискаємо «Встановити».

Розпочнеться установка, вона триватиме не довше хвилини. Даний процес буде завершений, коли з’явиться відповідне повідомлення, щоб відразу запустити VLC Media Player, галочку залишаємо і натискаємо «Готово».

Крок 3 – Конвертація WMV в MP4

Запускаємо програму VLC Media Player. Якщо Ви її тільки що встановлювали, і поставили галочку, то вона у Вас вже запустилася. При першому запуску з’явиться вікно «Політика конфіденційності та доступу», натискаємо «Продовжити».

Потім в меню «Медіа» вибираємо пункт «Конвертувати / зберегти …».

відкриється вікно «Джерело», нам потрібно вибрати файл, який ми хочемо конвертувати. Для цього натискаємо кнопку «Додати».

Відкриється вікно провідника Windows, шукаємо і вибираємо потрібний файл, і натискаємо «Відкрити».

Після цього натискаємо на кнопку «Конвертувати / зберегти».

Перед тим як почати конвертацію, потрібно задати необхідні настройки конвертації, для цього в поле «Профіль» вибираємо пункт «Video – H.264 + MP3 (MP4)».

Також нам потрібно вказати місце, де зберегти підсумковий файл, і його назва, це робимо за допомогою кнопки «Огляд» в полі «Кінцевий файл».

потім натискаємо «Почати».

Після чого почнеться процес конвертації, його тривалість буде залежати від розміру відео та потужності Вашого комп’ютера.

Даний процес буде завершений, коли закінчиться рух смуги прокрутки, і вона зникне.

У зазначеному Вами каталозі з’явиться файл у форматі MP4, який можна відтворювати практично на будь-якому пристрої.

Відео-інструкція про те, як конвертувати WMV в MP4

У мене на це все, сподіваюся, сьогоднішній матеріал був Вам корисний.

Ссылка на основную публикацию