Як конвертувати музику в програмі від Movavi

Ми слухаємо музику, коли займаємося спортом, гуляємо або їдемо в громадському транспорті. Музика супроводжує всюди і вже не викликає подиву, що її можна відтворювати за допомогою безлічі пристроїв. Безсумнівно, це великий плюс, однак буває так, що гаджет не підтримує той чи інший формат аудіофайлів. Втім, проблема зникає, якщо завантажити конвертер від Movavi, здатний перетворити будь-який запис в потрібний формат, наприклад MP3, WAV або FLAC, а так само безліч інших.

Розглянемо покроково, що потрібно зробити для того, щоб конвертувати аудіофайли в програмі від Movavi.

Крок 1. Скачайте Movavi конвертер і встановіть програму на комп’ютер. Не забудьте вибрати «російську мову» в окремому пункті меню установки.

крок 2. Виберіть і скачайте на комп’ютер файли необхідні для конвертації. Для того щоб додати аудіозапис потрібно натиснути «додати файли» в лівому верхньому кутку програми і «додати аудіо». Після цього виберіть файли в програмі (їх може бути скільки завгодно).

крок 3. У вкладці «аудіо» знайдіть той формат, який вам потрібен, це може бути що завгодно https://www.movavi.ru/support/how-to/how-to-convert-m4a-to-mp3.html.
І навіть якщо ви не знаєте, який тип файлів підтримує ваш гаджет, зайдіть в розділ «пристрою», там можна знайти вже готові настройки профілів. Якщо вибрати правильно, можна не сумніватися в тому, що ваш пристрій зі стовідсотковою гарантією буде відтворювати конвертовані треки.

крок 4. Вкажіть місце зберігання файлів. Це робити не обов’язково, музика автоматично відправиться в розділ \ Videos \ Movavi Library, але при бажанні папку можна поміняти, вказавши потрібний шлях в окремому вікні. Залишається натиснути на «старт» і всі вибрані файли будуть конвертовані в зазначений формат. Перетворені файли будуть видні в автоматично спливаючому вікні.

Програма включає в себе широкий набір інструментарію для конвертації файлів всіх поширених форматів. Конвертер Movavi інтуїтивно зрозумілий і зручний у роботі. Популярність софт придбав завдяки тому, що здатний вирішити ще ряд завдань, наприклад, вирізати фрагмент аудіо, з’єднати мелодії один з одним, витягти музику з відеоролика, при необхідності вставити її в інше відео і безліч інших функцій. При цьому якість звуку можна значно поліпшити, що здається практично неймовірним. Перевірте, це дійсно працює!

Ссылка на основную публикацию