Як конвертувати файли fb2 в pdf?

Перетворюємо файл fb2 в документ pdf онлайн, через Інтернет

В інтернеті можна знайти безліч різних онлайн конвертерів, які дозволять конвертувати будь-який формат. Один з досить якісних конвертерів знаходиться за цією адресою: https://convertio.co/ru/

Вибираємо файл для перетворення, натиснувши на червону кнопку «С комп’ютера». Завантаживши в програму документ знаходимо поруч вкладку в який формат перетворювати.

За замовчуванням варто відразу pdf. Але якщо натиснути на кнопку, то в меню побачимо, що можна вибрати формати зображення, електронної книги, документа або презентації. Таким чином, ми можемо конвертувати різні формати між собою. Отже все вибрали, натискаємо перетворити. Програма обробить файл. Після закінчення побачимо наступне:

Натискаємо на кнопку завантажити і готовий ПДФ-файл завантажиться на комп’ютер. Після цього його можна відкрити в будь-якій програмі, яка читає цей формат. Цей сервіс підтримує навіть конвертацію біткоіни в долари – настільки універсальна вона 🙂 Дивимося відео:

Програма конвертер для перетворення формату fb2 в pdf

Іноді (коли немає інтернету) краще встановити собі на комп’ютер програму і конвертувати з її допомогою файли. Правда на відміну від онлайн конвертерів, програм набагато менше і дуже багато з них платних. Однак є безкоштовні і прості у використанні конвертери. Одним з таких є Allan Tech fb2 to pdf Converter. Відкриваємо програму і бачимо таке вікно.

Як працювати з програмою? Поруч з полем джерело файлів, бачимо кнопку «пролістив». Натискаємо на неї, відкриється вікно вибору файлів. Знаходимо потрібний і завантажуємо.

Наступним етапом необхідно натиснути кнопку нижче з назвою «завантажувати»

Програма повністю довантажити в себе файл, вказавши місце збереження. Автоматично покаже туди ж, де лежить вихідний файл. Якщо необхідно змінити директорію зберігання файлу, натискаємо кнопку «пролістив» (відзначена галочкою). Після цього тиснемо велику клавішу-кнопку «конвертувати». Після закінчення процесу побачимо вікно:

Конвертація завершена, закриваємо програму і знаходимо наш перетворений в ПДФ документ. Переклад убогий, машинний в програмі, але все в порядку. Дивимося відео:

Програма не така універсальна як попередня але працює швидко. А на сьогодні матеріалу достатньо.

Ссылка на основную публикацию