Як клонувати MAC-адресу?

Необхідність в клонуванні MAC може виникнути в тому випадку, якщо провайдером здійснюється прив’язка до MAC-адресу. Іншими словами, коли у кожного мережевого пристрою (мережевої карти, роутера) є свій індивідуальний MAC-адресу, до якого і проводиться прив’язка інтернету. Це створює масу труднощів і незручностей, адже при підключенні інтернету провайдер прив’язує його до комп’ютера, і якщо виникне бажання, наприклад, використовувати роутер, то зробити це буде неможливо, так як він просто буде блокуватися провайдером. На щастя, далеко не всі провайдери роблять подібну прив’язку, тому у багатьох користувачів такі проблеми просто відсутні.

Як надходити, якщо провайдером виконується прив’язка до МАК-адресою?

Складнощі з налаштуванням маршрутизатора далеко не завжди означають наявність прив’язки до MAC-адресу. Якщо у вас немає достовірної інформації про те, виконується дана прив’язка чи ні, краще за все безпосередньо звернутися в службу підтримки провайдера і з’ясувати все самостійно. У тому випадку, якщо найгірші побоювання знайдуть підтвердження, і прив’язка все-таки присутня, можна скористатися одним з двох способів:

  1. Звернутися до вищезазначеної службу підтримки з проханням про зміні MAC-адреси, до якого виконана прив’язка інтернету. Для цього необхідно всього лише продиктувати оператору MAC-маршрутизатора, який, як правило, написаний на спеціальній наклейці, розташованій в нижній його частині;
  2. Якщо в силу тих чи інших причин немає бажання або можливості звернутися в службу підтримки, то можна поступити ще простіше – виконати клонування адреси з комп’ютера. Для цього потрібно виконати підключення роутера до комп’ютера, до якого і проведена прив’язка інтернету, а потім зайти в налаштування роутера.

TP-LINK WR-741ND, WR-841ND

Здійснити перехід на вкладку Network – MAC Clone (Мережа – Клонування MAC-адреси) і натиснути на кнопку Clone MAC Address.

Zyxel Keenetic

Здійснити перехід на вкладку Інтернет – Підключення і вибираємо Використовувати MAC-адресу: з комп’ютера. Потім натискаємо застосувати

D-Link DIR-300, DIR-320, DIR-615, DIR-825, DIR-855

Здійснити перехід на вкладку Setup – Internet (Установка – Інтернет) і натискаємо кнопку Manual Internet Connection Setup (Налаштування Інтернет-з’єднання вручну)

Asus rt-n56u

Здійснити перехід на вкладку Інтернет і натиснути на кнопку клонувати МАК.Чтоби зміни вступили в силу і настройки були збережені, слід натиснути на кнопку Save. На завершення потрібно просто перезавантажити роутер, після чого маршрутизатор буде визначатися провайдером, і з підключенням до інтернету не виникне ніяких проблем.

Windows 7 / Windows 8

Натискаємо комбінацію клавіш «Win + R»Або пуск виконати, пишемо наступну команду для входу в диспетчер пристроїв:

mmc devmgmt.msc

Тиснемо на вкладку мережеві адаптери вибираємо потрібний адаптер натискаємо правою кнопкою миші і в випадаючому списку натискаємо на властивості.Далі клацаємо на вкладку дополнітьлено і шукаємо пункт Мережева адреса або Network Address, вписуємо новий мак адресу в поле значення.Тиснемо «OK».

Ссылка на основную публикацию