Як інтегрувати Google Analytics з даними Google AdWords

Імпорт даних про вартість з декількох акаунтів AdWords

Нова функціональна можливість Google Analytics (доступна, починаючи з серпня 2011 р) дозволяє імпортувати дані про вартість з декількох акаунтів AdWords – наприклад, при проведенні окремих кампаній з рекламування продукції або при наявності окремих агентств, які проводять для вас окремі кампанії. Для цього увійдіть в інші акаунти AdWords і повторіть процедуру, описану в кроках 1-7 в статті «Інтеграція з даними AdWords».

Зверніть увагу, що при наявності декількох акаунтів AdWords в різних часових поясах їх не слід об’єднувати в один акаунт Google Analytics. Це пов’язано з тим, що для всього облікового запису Google Analytics потрібно встановити один часовий пояс. У разі об’єднання з AdWords настройка часового поясу AdWords автоматично отримує пріоритет. І її не можна змінити згодом. Слід також враховувати вибір валюти. Може виникнути необхідність забезпечити, щоб валюта, яка використовується в записі AdWords, відповідала застосовуваної в профілі Google Analytics. Перш ніж імпортувати дані з декількох акаунтів AdWords, перегляньте розділ «Створення зведених звітів» в цьому розділі і ретельно перевірте вибрані параметри.

Як було відзначено, імпорт даних з декількох акаунтів AdWords в один акаунт Google Analytics і імпорт даних одного облікового запису AdWords в кілька акаунтів Google Analytics не представляє особливої ​​складності. Однак реальне зв’язування акаунтів – тобто можливість входу в звіти Google Analytics їх AdWords – може здійснюватися тільки з одного облікового запису AdWords.

Тестування після активізації автопометкі

Як було описано в статті «Чому цифри постачальників РРС-систем не відповідають звітам веб-аналітики», системи відстеження рекламних оголошень незалежних постачальників можуть ненавмисно пошкоджувати або видаляти параметр tracking, необхідний для відстеження даних AdWords в Google Analytics. Наприклад, такі системи, як Adform, Atlas Search, Bluestreak, Doubleclick і Efficient Frontier, використовують URL-адреси перенаправлення для збору статистичних відомостей про відвідувачів незалежно від організації. Це може призводити до ненавмисного пошкодження параметра gelid в AdWords. Тому після активізації функції автопометкі завжди слід тестувати зразок своїх рекламних оголошень AdWords, виконавши кліки з сторінки результатів пошуку Google.

Якщо тест виявиться невдалим, зв’яжіться зі своїм незалежним постачальником коштів відстеження реклами, оскільки рішення проблеми може бути простим. Наприклад, автоматично позначаються AdWords URL-адресу посадкової сторінки може вьнлядеть наступним чином: http://www.mysite.com/?gclid=COvQgK7JrY8CFSUWEAodKE. При використанні сторонньої системи відстеження для перенаправлення він міг би придбати такий вигляд: http://www.redirect.com?http://www.mysite.com/?gclid=C0vQgK7JrYSCFSUWEAodKE.

Зверніть увагу на два символу? – це неприпустимо, оскільки URL-адреса не може містити два знаки запитання. Деякі системи дозволяють замінити другий знак питання? символом #, щоб URL-адресу можна було обробити коректно. Це повинно виконуватися в рамках сторонньої системи відстеження, а не всередині AdWords. Ще один спосіб вирішення цієї проблеми – додавання в URL-адресу посадкової сторінки закодованої фіктивної змінної, як показано в наступному прикладі: http://www.mysite.com/%3Fdum=1. Тоді функція автопометкі AdWords додасть параметр gelid як http://www.mysite.com/%3Fdum=lgclid=COvQgK7JrY8CFSUWEAodKEEyuA. В результаті чого при використанні сторонньої системи відстеження рекламних оголошень URL-адресу набуває такого вигляду: http://www.redirect.com?http://www.mysite.com/%3Fdum=lgclid=COvQgK7JrY8CFSUWEAodKEEyuA.

Цей прийом буде працювати. Тобто URL-адресу буде зберігати параметр gelid для відстеження в Google Analytics в правильному форматі. Потім відстеження фіктивної змінної можна виключити в налаштуваннях конфігурації Google Analytics, додаючи її як Exclude URL Query Parameters (Виключити параметри запиту URL-адреси). Якщо URL-адреси посадочних сторінок вже містять параметри, фіктивний параметр можна не додавати. Однак символ? доведеться замінити його кодованим еквівалентом,% 3F.

Ссылка на основную публикацию