Як її усунути помилку 0x80070057 при установці Windows 10

На будь-якому етапі установки операційної системи Windows користувачі можуть стикатися з тими чи іншими повідомленнями або кодами від ПК. Призначені вони в першу чергу для того, щоб проінформувати користувача про те, що відбувається в даний момент або з чим пов’язана та чи інша автоматичну дію системи. Наприклад, якщо при установці Windows ви бачите код помилки 0x80070057, це говорить про те, що зараз же процес установки буде перерваний через одну з таких причин і продовжити його можна буде тільки після повного усунення перешкод. У цьому матеріалі ми розглянемо, чим може бути спровокована помилка 0x80070057 і як обійти її поява для того, щоб успішно встановити Windows 10.

Чому виникає помилка 0x80070057

Як показує практика, найбільш часто помилка 0x80070057 виникає в процесі оновлення ПК до найсвіжішої версії ОС. При цьому установка дистрибутива з вузла Windows відбувається без особливих проблем, а ось при установці з носія може виникнути критична помилка 0x80070057. Критична бо після появи такого коду, система поновлення перерве установку, скасує всі внесені зміни і поверне Windows в первинний стан.

Як позбутися від проблем при оновленні до Windows 10

З цього можна зробити висновок, що, якщо ви побачили код 0x80070057, проблема, швидше за все, з носієм з якого відбувається установка поновлення до найсвіжішої версії. Для того щоб позбутися від помилки і добитися успішного завершення процесу оновлення, виконайте наступні дії:

  1. Перевірте флеш-накопичувач або DVD диск, з якого відбувається установка, на наявність помилок або механічних пошкоджень. Помилка 0x80070057 може виникати в разі, коли комп’ютер просто не може прочитати необхідну інформацію або носій записаний невірно.
  2. Перевірте параметри запису DVD диска, на якому міститься оновлення Windows. Якщо перед записом деякі настройки були обрані невірно, при установці це може обернутися появою помилки 0x80070057. Для запису рекомендуємо використовувати програму Ultra ISO і метод запису USB-HDD.
  3. Якщо ви впевнені, що з носієм все в порядку і інформація на ньому записана коректно, варто перейти до перевірки заліза вашого ПК. Воно також може провокувати появи подібної помилки і переривання процесу установки.
  4. В першу чергу варто розкрити корпус ПК і зробити чистку слотів оперативної пам’яті і повторну її механічну установку. Для цього дістаньте плати оперативної пам’яті зі спеціальних роз’ємів на материнській платі і зробіть їх фізичне очищення за допомогою сухих м’яких серветок або мікрофібри. Самі слоти для оперативної пам’яті можна продути за допомогою стиснутого повітря. Після цієї процедури встановіть плати на місце і запустіть ПК.
  5. Також причиною виникнення помилок при установці оновлення Windows може стати несправний жорсткий диск або велику кількість помилок, накопичених на ньому за час роботи. Для сканування і діагностики HDD рекомендуємо використовувати безкоштовні утиліти Victoria або MHDD.

Як позбутися від помилки 0x80070057 при оновленні до Windows 10 Anniversary Update версії build 1607

  1. Перейти в меню Пуск, потім в Налаштування > Оновлення та безпека. Натисніть на кнопку «Перевірка наявності оновлень». Тепер в самому кінці сторінки натисніть на посилання «Детальніше». Натиснувши на нього відкриється посилання в браузері;
  2. На відкритому сайті натисніть на кнопку «Get the Anniversary Update now».
  3. Після натискання на кнопку почнеться скачування файлу Windows10Upgrade28084.exe.
  4. Запустіть файлів, що скачали, коли ви бачите повідомлення, насичуючи перевірки скачати, відключити інтернет / WiFi / Lan-з’єднання. Якщо оновлення застряє на 2% увімкніть інтернет / LAN / WiFi з’єднання для завершення оновлення.

Якщо жоден з описаних способів не допоміг позбутися помилок, зверніться в сервісний центр для повноцінної діагностики ПК.

Ссылка на основную публикацию