Як Яндекс головну сторінку зробити стартовою

Зазвичай запускаючи будь-який браузер у вас відкривається якась непотрібна вам сторінка. Ця сторінка називається домашньої і замість неї можна поставити Яндекс стартовою сторінкою в хромі або в іншому якомусь браузері. Налаштування стартової сторінки Яндекс може здійснюватися кількома способами наприклад за допомогою налаштувань браузера або використовуючи ярлик браузера за допомогою якого запускається браузер.

Використовуючи налаштування браузера

Щоб зробити налаштування стартової сторінки Google Chrome або якого-небудь іншого браузера потрібно відкрити в браузері налаштування натиснувши на три точки або три смуги які знаходяться в правій верхній частині браузера. Відкриється контекстне меню в якому потрібно знайти і натиснути на пункт Налаштування.

Щоб був Яндекс домашньою сторінкою зробити стартовою її можна в налаштуваннях

У браузері відкриється вікно з настройками браузера. Зазвичай стартова сторінка мазило Firefox та інших браузерів налаштовується в основних настойках.

Так встановлюється Яндекс стартова сторінка в Мозіль

У цих настройках потрібно вказати щоб при запуску браузера відкривалася домашня сторінка, а не порожня сторінка і не раніше відкриті вкладки. Змінити стартову сторінку в Мозіль можна на будь-яку іншу. Наприклад зазвичай ви починаєте борознити простори інтернету з пошуку в Яндексі і щоб при запуску браузера відразу відкривався Яндекс потрібно спочатку відкрити цей сайт і скопіювати з адресного рядка його адресу.

Стартова сторінка Firefox Mozilla Firefox

Ця електронна адреса потрібно вставити в рядок під назвою домашня сторінка. Закривши настройки і сам браузер, задані параметри вступлять в силу і при запуску браузера у вас відразу разом з браузером відкриється ваша сторінка Яндекс. У деяких браузерах не вийде пошуковик Яндекс зробити стартовою сторінкою, але таких браузерів дуже мало.

Використовуючи ярлик браузера

Цей варіант вважається набагато простіше ніж перший. Наприклад стартова сторінка Яндекс браузера не налаштовується через настройки тому робимо наступні дії. Наводите курсор на іконку ярлика за допомогою якого ви запускаєте браузер і натискаєте праву кнопку миші. Відкриється контекстне меню в якому потрібно буде вибрати пункт Властивості
відкриється вікно під назвою Властивості: (Назва вашого браузера).

Зробити Яндекс стартовою сторінкою автоматично змінюючи об’єкт у властивостях ярлика браузера

У цьому вікні потрібно перейти на вкладку ярлик і знайти там пункт Об’єкт. У цьому пункті відображається адреса де знаходиться файл яким запускається цей браузер. Наприклад «C: \ Program Files (x86) \ Mozilla Firefox \ firefox.exe».

Використовуючи ярлик браузера можна зробити Яндекс стартовою сторінкою автоматично

Щоб при запуску браузера відразу відкрилася початкова сторінка Яндекса стартова потрібно просто додати один пробіл і вставити адресу сайту Яндекс. Наприклад «C: \ Program Files (x86) \ Mozilla Firefox \ firefox.exe» https://www.yandex.ru. Після написання адреси потрібно натиснути кнопку ОК. Тепер при запуску браузера відразу буде відкриватися даний сайт Яндекса.

Ссылка на основную публикацию