Як дивитися тв онлайн безкоштовно

Дивитися онлайн тв без установки програм

.

1.1. INTERNTV

Першим в нашому сьогоднішньому огляді буде сайт interntv.ru. Для початку перегляду на головній сторінці натисніть «ТВ онлайн»:

На сторінці відкриється плеєр і зліва від нього список доступних каналів, а їх тут чимало.

Відсортувати ви зможете список по категорії і по країні.

1.2. TVSMOTR

Другим ми розглянемо сайт tvsmotr.ru. Тут я нарахував понад 200 каналів. А для перегляду онлайн тв просто натисніть на потрібний канал зі списку на головній сторінці:

У наступному вікні відкриється плеєр:

1.3. TIVIX

Наступним ресурсом буде tivix.net з більш, ніж 100 каналами. Тут також потрібно вибрати Вас канал зі списку на головній сторінці:

На сторінці, вже в настройках плеєра ви зможете вибрати один з потоків відтворення, якщо якийсь з них не працює.

1.4. TV-EFIR

І останнім сайтом, на якому можна дивитися тв онлайн без установки програм, але не останнім в цій статті буде tv-efir.tv. Тут я нарахував близько 200 каналів.

Вибравши канал в правій частині головної сторінки, у вікні, від вас може знадобитися підтвердження для Adobe Flash Player.

Тепер можна дивитися обраний канал. Також в самому плеєрі є можливість вибору джерела, з якого буде відтворюватися відео.

Вам також може бути цікаво, як перевернути відео і, як вирізати музику з відео.

Безкоштовне онлайн ТБ в HD якості

Установка додаткового ПЗ не кожному до душі. Але іноді в цьому є певні плюси. Наприклад, в нашому випадку – це можливість дивитися улюблені канали через інтернет в HD якості.

2.1. TUCHKATV

І першим з подібних сервісів буде tuchkatv.ru з великою кількістю каналів. А використовувати ми будемо програму AceStream.

Для скачування наведіть на іконку монітора і виберіть «Плеєр». На наступній сторінці натисніть «Завантажити»:

Вас переадресовують на офіційний сайт програми acestream.org. Тут виберіть версію (я встановлював більш пізню – другу).

Сам процес установки труднощів не викликав. Потрібно вибрати мову установки і прийняти умови використання. Єдиний нюанс під час установки – це потрібно зняти всі галочки навпроти компонентів програми, крім розширень для браузерів.

Також можете на вибір залишити «Ярлик на робочому столі» або «Ярлик в меню Пуск».

Під час установки необхідно закрити всі браузери, а після – ви можете дивитися онлайн тв. Для цього на головній сторінці в лівій частині ви можете вибрати що цікавить вас розділ, а потім і канал.

2.2. TORRENT-TV

Другим сайтом, на якому потрібна програма AceStream буде torrent-tv.ru. Установку самої програми ми розглядати не будемо. А для перегляду на стартовій сторінці наведіть курсор на меню «Канали» і виберіть потрібний розділ:

Якщо AceStream у вас ще не встановлений, зробити це ви зможете, натиснувши на синю кнопку «Як дивитися?»

Якщо ж плеєр вже встановлено, після вибору каналу перед вами відкриється сторінка з плеєром:

2.3. LIVETV-TORRENT

На останньому в нашому сьогоднішньому огляді ресурсі livetv-torrent.com є можливість дивитися тв онлайн без установки програм. Для цього буде використовуватися ваш флеш плеєр. Для перегляду натисніть на головній сторінці «Flash TV»

На сторінці з плеєром ви побачите два плеєра. Перший – це реклама, а нас цікавить другий, трохи нижче.

Ось і все на сьогодні! У цій статті ми з вами дізналися, як дивитися тв онлайн безкоштовно і без реєстрації. Єдиним мінусом можна назвати велику кількість реклами, але ви вже знаєте, як вона відключається.

Ссылка на основную публикацию