Як дивитися фільми на Айпад без інтернету: вірні способи

Як дивитися фільми на Айпад без інтернету, щоб не витрачати мобільний трафік і не шукати безкоштовну точку Wi-Fi. Є тільки один спосіб – кіно потрібно попередньо завантажити і зберегти в пам’яті пристрій, після чого можна буде відтворювати його в будь-яких умовах.

Завантаження фільму на iPad

Якщо є можливість підключитися до безкоштовної бездротової точки, можна накачати фільмів в пам’ять iPad і потім спокійно їх подивитися без інтернету. Наприклад, використовуйте для цієї мети додаток Офлайн Відеоплеєр + або інший подібний софт, який можна знайти в App Store. Такі програми працюють за одним принципом: під час відтворення фільму з’являється кнопка скачування, після натискання на яку кіно зберігається в пам’яті планшета.

Завантажені відеоролики можна дивитися в самій програмі завантаження або перенести в будь-який інший програвач для iOS. Крім того, для закачування можна використовувати браузер Safari або безкоштовний додаток Documents 6. Мінус цього способу в тому, що підтримуються тільки стандартні для iOS формати. У Safari не відображається прогрес закачування, тому для завантаження зручніше використовувати файловий менеджер Documents 6.

 1. Запустіть вбудований браузер Documents 6, зайдіть на сайт з фільмами і перейдіть за посиланням для скачування.
 2. Вкажіть місце збереження і назву файлу.
 3. Дочекайтеся завершення завантаження і відкрийте фільм в Documents 6 або сторонньому допомогою медіаплеєра.

Якщо на iPad проведено джейлбрейк, є ще один спосіб швидкого завантаження фільмів – пряме скачування з торрентів. Як клієнт використовується розширення iTransmission з Cydia. Після його установки ви зможете запустити в iOS файл з розширенням * .torrent, скачаний з будь-якого трекера. Щоб завантаження пройшла успішно, вимкніть функцію автоблокування і підключіть до iPad зарядний пристрій – iTransmission вимагає багато ресурсів. Викачане кіно можна відкрити через iFile або відтворити в будь-якому встановленому медіа-програвач.

Перенесення файлів з комп’ютера

Раз вже ми розбираємося, як дивитися фільми на Айпад безкоштовно без інтернету, то можна обійтися без перенесення файлів з комп’ютера. У цій ситуації не потрібен безкоштовний Wi-Fi для iPad, так як кіно буде просто переміщатися з жорсткого диска комп’ютера в пам’ять через USB-підключення. Основним інструментом переміщення буде iTunes, хоча при бажанні можна використовувати аналогічні програми – наприклад, iTools.

Щоб перемістити скачаний на комп’ютер фільм в пам’ять iPad:

 1. Переконайтеся, що файл з кіно має формат MP4. Якщо у фільму інший формат, його слід змінити через конвертер – iWisoft Free Video Converter, Format Factory або будь-який інший.
 2. Підключіть iPad до ПК і запустіть iTunes.
 3. Відкрийте меню «Файл» і виберіть «Додати файл в медіатеку».
 4. Кіно виявиться на вкладці «Фільми», в розділі «Домашнє відео».

Щоб перемістити файл на iPad, клікніть по значку планшета в iTunes і перейдіть на вкладку «Фільми». Відзначте файл, який ви додали в медіатеку, поставте галочку біля пункту «Синхронізувати фільм» і натисніть «Синхронізувати». Після синхронізації кіно з’явиться в розділі «Відео» на iPad.

Якщо ви не хочете займатися конвертацією в потрібний формат і синхронізацією, використовуйте інший спосіб перенесення. Для його реалізації на планшеті повинен бути встановлений сторонній медіапрогравач – наприклад, VLC Player.

 1. Встановіть на iPad VLC Player.
 2. Підключіть планшет до комп’ютера і відкрийте iTunes.
 3. Натисніть на значок Айпада на верхній панелі і перейдіть в розділ «Програми».
 4. Пролістніте вікно вниз до блоку «Загальні файли».
 5. Виділіть мишкою VLC Player і натисніть «Додати файл».
 6. Вкажіть шлях до фільму і дочекайтеся завершення завантаження.

Завантажене кіно можна буде знайти на iPad в самому медіа-програвач. Формат файлу значення не має. Єдине обмеження – фільм не можна відтворити через вбудований плеєр iOS, можна використовувати тільки VLC Player або інший сторонній програвач.

Використання флешки

Якщо ви постійно завантажуєте фільми на комп’ютер і переносите їх в пам’ять Айпада, то має сенс подумати про придбання спеціальної флешки, яка має два роз’єми – USB-A і Lightning.

Відтворення відео можливо через програвачі від сторонніх розробників – наприклад, той же VLC Player. Немає необхідності форматувати файли або підключати планшет до комп’ютера. Плюс ви економите місце в пам’яті iPad. Однак флешка вимагає багато ресурсів, тому планшет буде розряджатися швидше.

Ссылка на основную публикацию