Як друкувати з двох сторін на принтері правильно

Можливість друкувати текст на обох сторонах аркуша дозволяє економити папір, а також дає можливість не розгубити листівки з текстами або документацією. Наприклад, договору, віза, анкета повинні займати дві сторони сторінки. Але, чи можна здійснювати друк на двох сторонах аркуша? Сучасний друкує апарат дозволяє робити це досить швидко і якісно.

Про що піде мова:

Двохсторонній друк

Для двостороннього друку важливо мати навички по настройки принтера. Функції роздруківки задаються в настройках, а розташування тексту на аркуші регулюється текстовим редактором комп’ютера.

Друк з двох сторін на принтері здійснюється наступними способами:

 1. Потрібно відкрити текстовий редактор і вставити в нього необхідний документ для роздруківки. Ввійти у вкладку «файл» і вибрати кнопку «друк». Якщо Ворд встановлений в новій версії, слід шукати на Office кнопку, що знаходиться у верхньому кутку сторінки. Запустити команду роздруківки.
 2. Увійти в діалогове вікно, встановити курсор у вигляді маркера у вкладці «принтер». У який з’явився поле «двосторонній друк» підтвердити майбутні дії. Спочатку з’явиться підрахунок сторінок, присутніх в документі. Треба дочекатися роздруківки всіх непарних сторінок, потім повернути все листи на зворотну сторону. Відбудеться роздруківка відсутніх парних сторінок.
 3. До цього ж результату можна прийти і іншим способом: увійти у вкладку «друкувати», потім «включити». За допомогою меню, встановити команду «непарні сторінки» у вкладці «надрукувати». Коли листи вийдуть з принтера, потрібно розібрати їх так, щоб перший лист знаходився зверху. Потім – по рахунку: третій, п’ятий, сьомий і т. Д. Помістити листи в принтер (в лоток) чистою поверхнею на-віч і вибрати кнопку «надрукувати», потім натиснути на «парні сторінки».

налаштування Ворда

Виведення тексту з двох сторін на папір здійснювати не складно, якщо розібратися з командами Ворд.

 • Вибрати «файл», потім роздруківку. На моніторі з’явиться вікно.
 • Задати у вікні настройки, необхідні наприклад для договору. Вибрати друкує агрегат, який приєднаний до системи комп’ютера.
 • Встановити маркер на дві сторони роздруківки і вказати необхідний діапазон листів, що виводяться з апарату. У вкладці «число копій» задати кількість копій.

Двохсторонній друк

 • Натиснути «ОК», щоб запустити друкує процес. Іноді пристрій не підтримує роздруківку тексту на дві сторони. Тоді треба перекидати папір і вставляти її знову в машину. Якщо в пристрої закладено функція двостороннього друку, лист буде виводитися без участі людини.

Анкета на шенгенську візу

Анкета заповнюється в програмі онлайн. Чи можна її вивести за допомогою принтера або? Раніше віза не роздруковувати, а заповнювалася в ручну. Зараз є така можливість.

 1. Бланк зберігається в файлі. Зазвичай в «Моїх документах», але можна і створити для нього окрему папку.
 2. Щоб друкує апарат видав готову візу, натиснути команду роздруківки заяв. Вона знаходиться нагорі панелі. Потім система запропонує перевірку достовірності внесеної в анкету інформації. Треба її підтвердити і зберегти в PDF.
 3. Друкувати файл, натиснувши на ліву кнопку миші. У вікні задати процес роздруківки.

Заповнення анкети на шенгенську візу онлайн

Важливо знати, що існує два типи анкет: заповнюється в ручну або в онлайн. Друкує метод їх трохи відрізняється. Якщо віза виводиться з файлу, то сторінку треба заповнити вручну. А якщо робити роздруківку з внесеними даними – це простіше. Так як заявнику залишиться тільки розписатися і анкета готова. Правильно виводити бланк необхідно з його двосторонньої роздруківкою.

Як роздрукувати двосторонній договір

Деякі організації допускають роздруківку договору двостороннім методом. Друкує процес здійснюється на загальних умовах в програмі Ворд і виводиться лист, зайнятий по обидва боки.

Це за умови, що пристрій для роздруківки і редактор в комп’ютері налаштовані автоматично:

 1. Відкрити поле «розмітка сторінки». Знайти розділ «параметри сторінки».
 2. Натиснути на кнопку (стрілку), яка розташована під мініатюрою «поле». Вибрати в списку «дзеркальне». Текст на аркуші зміниться: непарні листи будуть з великими полями – лівими, а парні – правими. Потім можна приступати до роздруківці за загальними правилами.

Існують документи, для яких не передбачається друк на обох сторонах аркуша. Наприклад, декларація 3-ПДФО. Вона заповнюється в спеціальній програмі ФНС. Всі дані в документі формуються автоматично. Декларація 3-ПДФО роздруковується строго з одного боку сторінки.

Ссылка на основную публикацию