Як додавати і видаляти авторів документа в Microsoft Office

За замовчуванням автор документа – це користувач, чиє ім’я було зазначено при установці Word. Це ім’я можна змінити або вказати іншого основного учасника, а також додати або видалити додаткових авторів документа.

Примітка: Ілюстрації для цієї статті взято з Word 2013.

Щоб додати автора документа відкрийте вкладку файл (File).

Переконайтеся, що відкрився розділ відомості (Info). Зверніть увагу, що в групі параметрів пов’язані користувачі (Related People) в якості учасника вказано ім’я з додаткових властивостей документа. Щоб додати ще одного учасника, натисніть Додати користувача (Add an author) під ім’ям користувача.

Введіть ім’я автора в поле введення. Якщо в адресній книзі є якісь контакти, імена яких збігаються з тим, що Ви вводите, вони з’являться у спливаючому вікні. Якщо серед них є ім’я людини, якого потрібно вказати в якості учасника, його можна вибрати з цього списку.

Щоб завершити редагування авторів, клікніть по будь-якому порожньому місці (не в полі введення імені автора). Додатковий автор з’явиться в групі параметрів пов’язані користувачі (Related People).

Інший спосіб додати авторів – відредагувати параметр Автор (Author) в додаткових властивостях документа. на панелі відомості (Info) натисніть кнопку властивості (Properties) і виберіть з меню, що випадає додаткові властивості (Advanced Properties).

Зверніть увагу, що в діалоговому вікні на вкладці документ (Summary) доданий автор відображається в поле Автор (Author). У це поле можна додати кілька авторів, розділяючи їх імена крапкою з комою.

Щоб видалити учасника з відомостей про документ, клікніть на ім’я автора правою кнопкою миші і в меню оберіть видалити користувача (Remove Person).

Ще додавати і видаляти авторів можна за допомогою Області відомостей про документ. на панелі відомості (Info) натисніть кнопку властивості (Properties) і з меню, що випадає виберіть Показати область відомостей про документ (Show Document Panel).

Над відкритим документом з’явиться область відомостей. Додавайте або видаляйте авторів в поле Автор (Author) таким же чином, як ми це робили в діалоговому вікні додаткові властивості (Advanced Properties). Не забувайте розділяти імена авторів крапкою з комою.

Таким же чином можна додавати і видаляти авторів в Excel і PowerPoint.

Ссылка на основную публикацию