Як додати закладки в Яндекс Браузер

Сучасний користувач дуже часто відвідує різні сайти в браузерах, іноді по кілька разів на день. Для того щоб не шукати один і той же ресурс знову, кожен веб-оглядач передбачає можливість додавання його в закладки. У даній статті буде розглядатися процес створення закладок для яндекс.браузер.

Закладки в Яндекс.Бразере

Дана дія можна виконати декількома варіантами. Нижче будуть описуватися все методи створення закладок.

Спосіб 1: панель управління браузером

Завдяки тому, що в яндекс.браузер передбачена спеціальна клавіша для додавання закладок, зберегти необхідну сторінку можна всього за пару кліків.

  1. Відкрийте вподобану сторінку, яку ви хочете зберегти. Вгорі праворуч на панелі інструментів знайдіть кнопку в формі зірки і натисніть на неї.
  2. Перед вами з’явиться віконце, в яке необхідно ввести назву сторінки та місце, куди ви хочете її зберегти. Після того як ви вказали цю інформацію, підтвердіть свої дії, натиснувши на клавішу «Готово».

Цей метод дозволяє зафіксувати Вас сайт всього за кілька секунд.

Спосіб 2: меню браузера

Вибравши цей метод ви можете не переживати про активного з’єднання інтернету.

  1. У правому верхньому куті вашого браузера розташована кнопка у вигляді трьох горизонтальних ліній – це меню. Наведіть курсор на розділ «Закладки» і в контекстному меню виберіть «Диспетчер закладок».
  2. У вкладці, вкажіть місце збереження сторінки. Наведіть курсор на порожнє поле і натисніть ПКМ. У контекстному меню виберіть рядок «Додати сторінку».
  3. У порожнє поле нижче попередніх посилань введіть ім’я сторінки і посилання на неї. Для підтвердження своїх дій натисніть «Enter».

Читайте також: Як перенести закладки в Firefox Візуальні закладки Top Page огляд Super Start – візуальні закладки для браузера Mozilla Firefox Як зберегти закладки в Гугл Хром (Google Chrome) – інструкція

Цей метод збереження хороший тим, що ви можете зафіксувати ятати, навіть не використовуючи мережу.

Спосіб 3: перенесення закладок

Якщо ви вирішили перейти з іншого веб-оглядача на яндекс.браузер, але не хочете втрачати всі збережені там закладки, можна скористатися функцією імпорту закладок.

  1. Відкрийте меню браузера і в контекстному меню, розгорнувши розділ «Закладки», виберіть рядок «Імпортувати закладки».
  2. У вікні виберіть із запропонованих браузерів той, з якого ви бажаєте імпортувати закладки. Нижче відзначте прапорцями ті ресурси, які потрібно перемістити і підтвердіть свої дії клавішею «Перенести».

По закінченню даного процесу всі важливі закладки будуть перенесені на яндекс.браузер.

Ознайомившись з інформацією описаної в даній статті, ви зможете без витрати зайвого часу додавати закладки в браузер і переносити їх з інших веб-оглядачів. Виконавши фіксування потрібний сайтів, ви зможете відкрити їх в будь-який зручний час і не шукати кожного разу сторінки на просторах інтернету заново.

Ссылка на основную публикацию