Як додати в чорний список в телефоні Андроїд або в айФоні

Мобільний зв’язок сьогодні настільки доступна, що люди можуть годинами, і навіть цілодобово розмовляти один з одним. Журнал вхідних викликів сучасного користувача смартфоном настільки великий, що кожен новий дзвінок вже не так радує. Деякі розмови просто не приносять користі, і краще б їх пропустити. На щастя, сучасні смартфони дозволяють додати в чорний список в телефоні.

Що це таке і для чого використовується

Чорний список – назва функції, що дозволяє користувачеві не відповідати на небажані дзвінки. Притому що дзвонить абонент може навіть не дізнатися про свою долю. При виклику він буде просто отримувати повідомлення, що людина не відповідає / зайнятий / недоступний.

Це дуже зручно, особливо в сучасних умовах «інформаційної захаращеності». Наприклад, ви потрапили в клієнтську базу мережевої компанії. Їх відділ продажів може вам днями надзвонювати, займаючи лінію, заважаючи відпочивати. Або вас дістає людина, на якого ви образилися, тимчасово не хочете з ним розмовляти. На допомогу приходить блокування.

Залежно від телефону, розробником передбачена ця функція. Її можна знайти в меню гаджета. Однак не всі смартфони можуть похвалитися такою вбудованою можливістю. Їх власникам доводиться встановлювати сторонні утиліти, щоб зрозуміти, як занести телефон в чорний список.

Як внести в чорний список в телефоні на Андроїд

Заблокувати контакт в гаджеті можна в одному з меню. Процес буде показаний на прикладі смартфонів від Samsung і Lg. У багатьох інших моделях, з встановленої програмної оболонкою Android, алгоритм дій збігається.

Для Самсунгов:

 1. Увійдіть в стандартну програму «Телефон».
 2. У списку контактів знайдіть той, що потрібно заблокувати.
 3. Виберіть налаштування і тапніте кнопку «Додати в НС».

Видалення відбувається аналогічним чином. Потрібно зайти в налаштування, відшукати там розділ «Відхилення виклику». У ньому і зосереджена вся система управління функціями.

А ось як додати номер власникам LG пристроїв. Все аналогічно як на смартфонах цієї компанії, так і на гаджетах ряду інших брендів. Інструкція:

 1. Знайдіть «Телефон».
 2. У верхньому кутку екрану (праворуч) знаходиться іконка «…» – три крапки. Натисніть на неї і в випадаючому меню клікніть по «Налаштування викликів».
 3. В меню «Загальні» потрібно знайти розділ «Відхилення вивезень», тапніте на «Відхилити виклики від» і внесіть позицію в лист блокування.

Як занести в чорний список за допомогою програми

Цей спосіб блокування підходить для будь-якого телефону, незалежно від версії Андроїд і марки виробника. Можна не шукати вбудовану функцію (часто розробники її просто не враховують), а скачати стороннє додаток з Google Play. Інструкція, як заблокувати контакт на телефоні:

 1. Зайдіть в магазин додатків і в рядку пошуку введіть «Чорний список».
 2. У листі видачі відобразитися відразу кілька.
 3. Вибрати можна, посилаючись на рейтинг та відгуки (далі процес буде описаний на прикладі «Чорний список +»).
 4. Необхідно тапнуть на «Встановити».
 5. Відкрийте програму.
 6. У відповідному розділі ви можете вносити будь-яку кількість позицій. Вони додаються ручним методом або вибором потрібного з контактного аркуша, журналу викликів або повідомлень. Передбачено варіант блокування дзвінків, що починаються з певного поєднання цифр.
 7. Виберіть режим. Якщо виділити «Все номера», то ніхто не зможе «достукатися» до вас.

Зручна функція утиліти – розклад. Наприклад, додаток працює за графіком. Вам заважають дзвінками з ранку, додайте всі номери або ті, що починаються на код певного міста.

деякі фішки

Видалити людини з чорного списку можна аналогічним додаванню способом. У розділі «Журнал» можна переглянути, хто і в який час намагався додзвонитися до вас. В «Налаштуваннях» доступні параметри точної блокування: тільки СМС, тільки Дзвінки або все відразу. Ще дозволяється не пропускати «крізь захист» все приховані виклики.

Більшість Додаток не захаращене додатковими функціями. Їх інтерфейс оснащений інтуїтивно зрозуміло. При спробі дозвону на конкретному описаному додатку абонент почує один протяжної гудок, потім дзвінок скидається і починаються короткі гудки або робот. На смартфон приходить повідомлення про минулий виклику.

Блокування номера на айфон

Можливість блокувати вхідні передбачена і на смартфонах компанії Apple. Для цього передбачено кілька способів. перший:

 1. Відкрийте програму «Телефон» і рушайте у вкладку «Недавні».
 2. Натисніть поруч з контактом, який ви хочете прибрати, значок знаку оклику в гуртку.
 3. Прокрутіть меню і виберіть «Заблокувати абонента».

другий:

 1. У додатку FaceTime натисніть аналогічний значок поруч з даними неугодного людини.
 2. Прокрутіть вниз і додайте абонента в блокування.

Третій спосіб:

 1. У «Повідомленнях» відкрийте бесіду, натисніть на значок, а далі – ім’я або номер телефону. Прокрутіть «Дані» далі і тапніте на «Заблокувати абонента».

Блокування у оператора

Функція може бути активована як одна з послуг оператора.

За дану опцію може стягуватися плата, пам’ятайте про це!

«МТС»

Підключити послугу можна за допомогою команди * 111 * 442 # (в особистому кабінеті на сайті або в додатку). Тариф – 1.5 гривень на добу.

Наберіть * 442 # або відправте повідомлення на 4424 з текстом 22 * ​​абонент.

«Білайн»

У оператора можна «ігнорувати» одночасно до 40 номерів за тарифом – 1 рубль на добу. Підключення по команді * 110 * 771 #.

Потрібно набрати * 110 * 771 * номер # (використовуйте міжнародний формат).

«Мегафон»

Вартість опції – 1 рубль в день. Підключення виконується по команді * 130 #. Після активації ви можете додавати в список на запит * 130 * абонент #.

«Теле2»

Вартість послуги у цього оператора залежить від регіону використання. Активація відбувається при додаванні першої людини в блокування. Внести його можна, набравши команду * 220 * 1 # номер #

Часто оператори дозволяють прибрати тільки дзвінки. Відхилення повідомлень – додаткова функція.

висновок

Перед тим як поставити людину в лист, упевніться, що не чекаєте від нього важливих відомостей. Дана опція повністю виключить для нього можливість додзвонитися вам і передати важливу інформацію.

Ссылка на основную публикацию