Як додати папки в меню Відправити Windows 10.

Пункт меню «Надіслати», яке з’являється при натисканні правою кнопкою миші по файлу або папці, часто використовується користувачами ПК для створення ярликів файлів і програм на робочому столі, а також для відправки файлів на зовнішній диск.

За замовчуванням в меню “Надіслати” є тільки кілька стоять варіантів. Якщо ви хочете зробити цю опцію більш корисною, ви можете додати нові пункти в меню «Надіслати». Наприклад, ви можете додати папку з фотографіями або папку, яку ви часто використовуєте для збереження і швидко переміщати файли в цю папку.

До.

Після.

Ви також можете додати свої улюблені програми в меню «Надіслати», щоб швидко відкривати файли в певному додатку. Наприклад, якщо ви додали ярлик програми Paint в список «Підписатися» ви можете швидко відкрити файл зображення, клікнувши правою кнопкою миші по файлу, натиснувши в контекстному меню “Надіслати”, а потім вибравши «Paint». Звичайно, ви завжди можете використовувати опцію Відкрити з допомогою, щоб відкрити файл в програмі, відмінною від програми за замовчуванням.

Якщо ви хочете налаштувати меню «Надіслати», додавши нові пункти або видаливши існуючі, ось як це зробити.

Налаштувати меню «Надіслати» в Windows 10.

Крок 1. Відкрийте в провіднику призначену для користувача папку або папку з програмою, яку ви хочете додати в меню «Надіслати».

Крок 2. Клацніть правою кнопкою миші папку або файл програми, натисніть «Відправити» і виберіть «Робочий стіл» (створити ярлик). Це створить ярлик папки або програми на робочому столі.

Примітка: Якщо ви хочете додати сучасні програми в меню «Надіслати», ви також повинні створити для нього ярлик програми на робочому столі.

Крок 3. Відкрийте поле діалогове вікно «Виконати» за допомогою поєднання клавіш Win + R, введіть або скопіюйте і вставте команду: Shell: sendto  а потім натисніть клавішу Enter, щоб відкрити папку: C: \ Users \ Імя_пользователя \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ SendTo

Крок 4. Скопіюйте та вставте в папку SendTo – ярлик папки або програми, які ви створили на робочому столі, щоб додати її в меню «Надіслати». Після чого ви можете видалити ярлики на робочому столі.

Коли ви клацніть правою кнопкою миші на файлі або папці і виберіть «Надіслати», ви повинні побачити нову додану опцію.

Усе!

Ссылка на основную публикацию