Як додати користувальницькі властивості в документ Word

В одній зі статей ми показували, як додати інформацію про автора до документа Word. Крім цього, Word зберігає ще кілька розширених властивостей, пов’язаних з документом. Частина з них відображається у вікні відомості (Info). Їх можна змінювати, або створювати власні призначені для користувача властивості.

Призначені для користувача властивості можуть створюватися для зберігання додаткової інформації про документ, якій немає на вкладці документ (Summary) в діалоговому вікні додаткові властивості (Advanced Properties). Якщо в документі є якісь фрази або слова, які часто використовуються і можуть змінитися поки документ проходить довгий шлях від першої і до останньої редакції, настройка деяких користувальницьких властивостей, які можна вставляти в документ, може виявитися досить корисною. У такому випадку достатньо змінити значення властивості тільки в одному місці, а зміна відбудеться у всьому документі.

Примітка: Ілюстрації для цієї статті взято з Word 2013.

Щоб створити для користувача властивість, відкрийте існуючий (або створіть новий) документ Word і перейдіть на вкладку файл (File).

Повинно відкритися вікно відомості (Info). Якщо це не так, клікніть по однойменній кнопці в списку розділів ліворуч.

Тепер натисніть кнопку властивості (Properties) і з меню, що випадає виберіть додаткові властивості (Advanced Properties).

З’явиться діалогове вікно з ім’ям файлу (без розширення) в заголовку. Перейдіть на вкладку Інші (Custom).

Ви можете вибрати одне з готових настроюються властивостей в списку у верхній частині вкладки. Якщо необхідної якості там немає, введіть назву для призначеного для користувача властивості в поле Назва (Name) над цим списком. Виберіть, який тип даних буде зберігатися в створеному властивості: текст (Text), Дата (Date), число (Number), Так чи ні (Yes or No), і введіть значення властивості в поле значення (Value). натисніть Додати (Add).

Користувача властивість, а також його значення і тип, з’явилися в списку властивості (Properties). натисніть ОК, щоб закрити діалогове вікно.

Створене властивість не з’явиться у вікні відомості (Info), зате Ви зможете вставити його в документ, використовуючи експрес-блок поле (Field).

Ссылка на основную публикацию