Як додати граватар в коментарі блогу

Як додати граватар в коментарі блогу. Ви, напевно, звернули увагу на те, що на багатьох блогах в тому числі і на моєму в коментарях стоять фотографії коментаторів або просто картинки. Ось це і є граватар. Виглядає симпатично і приємно бачити, що коментатор не просто якась міфічна особа, а нормальний жива людина. Якщо ви теж будете коментувати статті на інших блогах, то ваш портрет також буде відображатися в коментарях. Ось для цього і встановлюють граватар на блог.

Якщо ви ще не знаєте, встановити граватар, то давайте займемося цим прямо зараз. Часу це займе не багато.

Переходимо на сайт з установки граватар за цим посиланням: Gravatar.com, вводимо свій email і тиснемо кнопку Get Your Gravatar.

На наступній сторінці знову пишемо свій email і тиснемо кнопку Реєстрація.

Email повинен бути вказаний той, який ви зареєстрували на своєму блозі, і який ви будете вказувати в коментарях чужих блогів.

Після натискання на кнопку Реєстрація вам буде надіслано листа. Увійдіть в свою поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації і перейдіть за посиланням у листі для продовження реєстрації.

Придумайте ім’я і пароль для свого облікового запису на gravatar.com, впишіть їх в потрібні графи і перевірте, чи не зайняте ваш логін. Пароль придумайте не надто коротким, інакше реєстрація не пройде. Тисніть знову кнопку Реєстрація.

Далі ми потрапляємо на сторінку управління граватар, де треба натиснути на синю посилання Натисніть тут, щоб додати ще , і вибираємо, звідки брати зображення. Так як напевно, у всіх зображення зберігаються на жорсткому диску, то і вибираємо З жорсткого диска комп’ютера. І на наступній сторінці за допомогою кнопки огляд вибираємо свій файл. Після вибору файлу тиснемо кнопку далі.

На наступній сторінці можете відредагувати своє зображення (підрізати). Потім тиснемо кнопку завершити.

Наступним кроком буде вибір категорії нашого граватар. Краще вибрати категорію G. Це означає, що аватар буде показаний на будь-яких ресурсах.

Ось і все, тепер при коментуванні ви просто вказуєте саме той email, з яким реєструвалися на сайті, і ваше зображення буде відображатися.

Ссылка на основную публикацию