Як додати фото в інстаграм з комп’ютера по кроках

Часто виникають ситуації, через які немає можливості додати фотографію в instagram з телефону (наприклад, програма не підтримується на пристрої). В такому випадку багато хто намагається додати їх на офіційному сайті соціальної мережі. Але там такої функції немає. Що ж робити в такому випадку? Чим скористатися?

Доповнення до статті:

Додавання фотографій в інстаграм через браузер

У інстаграм з’явилася можливість міняти аватар з комп’ютера або ноутбука і найголовніше шляхом невеликих маніпуляцій з браузером можна додати фото прямо з браузера, без установки плагінів або іншого софта.

  1. Перший справою йдемо на сайт www.instagram.com/accounts/login/?source=auth_switcher.
  2. Вводимо дані для входу і натискаємо Ввійти.
  3. Натискаємо в будь-якому місці на праву кнопку і вибираємо пункт «Переглянути код елементу» або щось подібне, в різних браузерах може трошки відрізнятись. Або поєднання клавіш Ctrl + Shift + C.
  4. Зверху можна вибрати пристрій і масштаб.
  5. Після цього перезавантажуємо сторінку Ctrl + R і змінюється вигляд сторінки. З’являється заповітна кнопка додавання фотографії. Панель розробника можна закрити.

Додавання фото відбувається звичним чином. Тільки можливості обмежені, а саме:

  • немає фільтрів;
  • немає можливості зазначити на фотографії;
  • не вийти завантажити відео;
  • доступний формат тільки jpg;
  • немає доступу до редагування фотографій.

Всі обмеження виявлені на момент дописування цієї статті. Інстраграм не стоїть на місці, все змінюється, поліпшується і можливо у вас вже доступні всі функції з комп’ютера або ноутбука. Якщо вище описаний метод додавання фото вас не влаштовує, то читайте нижче.

Додавання фотографій в інстаграм в Windows 10

Якщо ви є користувачем операційної системи Windows 10, то для вас доступний офіційний додаток. Завантажити його можна з маркету Windows.

В даному випадку будуть доступні практично всі функції офіційного додатку. Програма не бачить інші папки крім папки з зображеннями. Тому перш ніж додавати фото перемістити їх в папку з зображеннями.
На панелі завдань виберіть Нова публікація, далі все послідовно. Більш детально дивіться відео.

Якщо не допомогли вище описані способи дивіться нижче.

Існують різні андроїд емулятори, онлайн-сервіси та програми. Кожен з них будуть розглянуті трохи нижче.

Емулятор BlueStack.

Даний емулятор зручний тим, що дозволяє не тільки ділитися з фотографіями з друзями прямо з комп’ютера або ноутбука, а й використовувати практично всі функції смартфона.

Завантажити її можна тут: http://www.bluestacks.com/ru/apps/social/instagram-on-pc.html.

На сайті є навіть маленька інструкція по установці.

Після установки вкажіть свою мову і Google аккаунт. Або ж створіть новий.

Потім зайдіть в Play Store.

Здійсніть пошук як в звичайному додатку. Встановіть instagram і там же відкрийте.

Додати фотографію в instagram дуже просто: слід просто відкрити необхідне меню і перетягнути туди фотографію з робочого столу.

Ви зможете її там же відредагувати. Тобто, ви можете користуватися цим додатком на своєму комп’ютері або ноутбуці повноцінно без телефону. Для даного емулятора і подібних ему необхідно мати більш менш потужний комп’ютер або ноутбук, так як вони ненажерливі і навантажують систему. На слабких комп’ютерах будуть гальмувати.

Існують також інші емулятори андроїда, подивитися їх можна в цій статті сайту.

Додаток Grambl.

Звичайно, це не найстабільніший додаток. Воно часто вилітає. По-друге, акаунти, які його використовують, найчастіше блокують (краще звичайно його не використовувати або спочатку протесту з непотрібним профілем).

Додаток досить зручно у використанні: слід просто ввести дані від вашого профілю і просто завантажувати фото. Але вам доведеться самому в інших програмах обрізати його. І, звичайно ж, тут немає фільтрів. Також є кілька проблем з хештегом.

Не дивлячись на величезну кількість недоліків, є і позитивні сторони цієї програми. По-перше, ви можете задати час публікації кожної фотографії. Але для цього потрібно тримати комп’ютер завжди включеним. Це буде дуже корисно для тих, хто займається просуванням в даній соціальній мережі. По-друге, ви можете контролювати до п’яти профілів одночасно.

Онлайн сервіси для відкладеного постінгу

Instap.ru.

Даний сервіс призначений для відкладеного постінгу фотографій на вашу сторінку. Має можливість редагувати, реєструвати нові акаунти і т.д. Вартість платного аккаунта 250 руб в місяць.

Instmsk.

Найбільш зручним способом для додавання фото в instagram є саме онлайн сервіси. По-перше, не потрібно встановлювати на свій комп’ютер, якісь додаткові клієнти, програми та інше. По-друге, менше ймовірність зараження вірусами.

Сервіс, який розташований за адресою https://instmsk.ru/, простий у використанні. Для початку вам просто потрібно авторизуватися через якусь соціальну мережу.

Після цього слід додати профіль від instagram’а. Крім того, прикріпивши акаунти інших мереж, ви зможете відразу ж імпортувати нові фотографії туди.

Потім ви можете спокійно додати фотографію. Вам пропонується навіть вибрати фон для неї. Ви також можете обрізати фото і додати якийсь фільтр.

Потім фотографія буде завантажена на ваш профіль.

Instamize.

Даний сервіс ви можете знайти за адресою http://ru.instamize.me/. Він також дозволяє передавати зображення до instagram з комп’ютера.

Але проблема в тому, що він платний. Вам слід придбати преміум аккаунт, який дозволить користуватися додатковими функціями. Звичайно, цей варіант не підходить для звичайних користувачів. Але цей сайт дуже стане в нагоді тим, хто займається просуванням і має величезну кількість профілів, які необхідно оновлювати кожен день.

Таким чином, ви можете без особливих проблем додати фото в instagram з комп’ютера. Тільки будьте обережні, адже через таких програм часто блокують акаунт, щоб уникнути бана використовуйте якісні проксі-сервери і бажано 1 проксі – 1 аккаунт. А якщо вас заблокували і хочете відновити акаунт, то ось стаття на цю тему http://it-increment.ru/instagram/kak-vosstanovit-akkaunt-v-instagrame.html

Ссылка на основную публикацию