Як додати фільм або відеоролик в iTunes

Добре мати велику колекцію відео під рукою. У будь-який момент можна включити вашу улюблену кінокартину і насолоджуватися переглядом. Якщо доведеться відправиться кудись далеко від будинку, то можна завантажити відеофільм на пристрій і дивитися його в дорозі або готелі. Apple передбачила це і дала можливість користувачам, завдяки iTunes, завантажувати відео на свої девайси. Але, перед тим, як завантажити улюблену кінокартину на iPhone або iPad, його потрібно додати в iTunes. Саме про те як додати фільм в iTunes піде мова в даній статті.

Плюси додавання кінокартин в iTunes

По перше, додані в програму від Apple фільми можна швидко і без праці завантажувати на свої i-девайси.

По-друге, в будь-який момент, завжди можна, почавши дивитися кінострічку на iPhone, зупинитися, взяти планшет і продовжити перегляд відео з того моменту, на якому зупинилися, переглядаючи його на айфон. Ця функція доступна, якщо контент набувається в магазині Apple.

По-третє, можна редагувати свою колекцію кінофільмів як вам завгодно.

І по-четверте, всі ваші фільми завжди у вас під рукою. Якщо ви придбали кіно в магазині Apple, при наявності інтернету, можна отримати доступ до будь-якої кінострічці, не вдаючись до допомоги комп’ютера.

Є 2 способи, як додати відео. Перший зажадає від вас грошових витрат, так як будуть купуватися ліцензійні кінокартини. Другий абсолютно безкоштовний – закачування кінофільмів з треккеров і додавання їх в програму Apple.

Отже, для того, щоб додати відео, потрібно завантажити програму iTunes. Зробити це можна з офіційного сайту. Після того, як ви завантажили програму, можна приступати безпосередньо до додавання кінофільму.

перший спосіб

  • Відкриваємо додаток iTunes і натискаємо на піктограму «Фільми».
  • натискаємо на iTunes Store, вибираємо будь-яку вподобану вам кінострічку і натискаємо по ній.
  • Під постером відеофільму натискаємо кнопку купити і чекаємо початку завантаження. (Переконайтеся, що у вас є кошти на рахунку вашого акаунта або прив’язана справжня банківська картка, на якій є достатньо коштів)
  • По закінченню завантаження, кіно автоматично додається в бібліотеку і готово до перегляду.

другий спосіб

  • Заходимо на будь-який сайт, де можна скачати безкоштовно фільм. Це може бути, наприклад, торрент-трекер.
  • Шукаємо потрібну кінокартину (на деяких сайтах є окремий розділ, присвячений фільмам для iPhone / iPad / iPod) і завантажуємо відео.
  • Якщо відеофільм ні стандарту MPEG-4 / H.264, то доведеться вдатися до допомоги конвертера. На просторах інтернету велика кількість безкоштовних конвертерів, за допомогою яких можна швидко підготувати відео файли.
  • Відкриваємо додаток iTunes і в верхньому лівому кутку вибираємо пункт Файл.
  • там вибираємо Додати файл в медіатеку і вказуємо шлях до завантаженого файлу.
  • Кіно з’явиться в медіатеці програми.

Також для того, щоб додати відео необхідно встановити останню версію Quick Time Player на свій комп’ютер, так як іноді відео файлу не буде видно у вікні програми iTunes тільки через це.

Кілька коротких відео по темі дивіться нижче:

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

Ссылка на основную публикацию