Як додати друзів в Одноклассниках

В Одноклассниках ви можете додати іншу людину до себе в друзі, щоб стежити за його оновленнями і новинами на сторінці, а також просто для підтримки контакту. Як правило, процес не надає складнощів. Друзів для зручності можна розподіляти за категоріями – родичі, друзі, колеги і т.д. Далі розглянемо, як додати людини в друзі в Одноклассниках.

Додавання в друзі в Одноклассниках

Процес додавання в друзі реалізований максимально просто, що дозволяє не заплутатися при його виконанні. Умовно його можна розділити на кілька етапів, кожен з яких буде розглянуто нижче:

  1. Для початку вам потрібно знайти ту людину, яку хочете додати до себе в друзі. Ви можете скористатися глобальним пошуком по соціальній мережі, а можете вибрати цю людину з будь-якої групи або подивитися його в списку у ваших друзів. Ми не будемо детально зупинятися на цьому кроці, так як процес пошуку відбувається за дуже індивідуальними параметрами.
  2. Далі перейдіть на сторінку того користувача, якого хотіли б додати в друзі. Зверніть увагу на велику помаранчеву кнопку «Додати в друзі», що розташована на його сторінці під головною фотографією. Скористайтеся цією кнопкою.
  3. Заявка буде успішно відправлено, вам залишиться тільки чекати відповіді від користувача, яким було відправлено ваша заявка. Також Однокласники дадуть вам невеликий список можливих друзів, грунтуючись на тому, з ким дружить дана людина. Ви можете закрити цей список або додати в друзі когось ще.

Читайте також: Як змінити прізвище і ім’я в Одноклассниках Як поставити статус в Одноклассниках Інструкція, як заблокувати контакт в Viber на комп’ютері Як дізнатися логін в Одноклассниках по ID – докладна інструкція

Весь процес зайняв всього кілька секунд і був проведений буквально в два кліка, що дозволило додати потрібну людину в список ваших друзів. Остаточно він відобразиться в ньому тільки після того, як прийме вашу заявку. Якщо ця стаття була вам корисна, то поділіться нею зі своїми друзями і знайомими, які можуть відчувати схожі проблеми.

Ссылка на основную публикацию