Як додати чек-бокси (прапорці) в документ Word

Коли Ви створюєте опитування або форми в Microsoft Word, то для зручності можна додати прапорці (чек-бокси), щоб було простіше вибрати і відзначити один з варіантів відповіді. Для цього є два основних способи. Перший відмінно підходить для документів, які потрібно заповнювати в електронному вигляді, другий зручний для друкованих документів (таких як списки справ).

Спосіб 1 – Елементи управління для електронних документів

Щоб створювати форми для заповнення з прапорцями (чек-боксами), спершу потрібно активувати вкладку Developer (Розробник). Для цього відкрийте меню File (Файл) і натисніть кнопку Options (Параметри). Перейдіть на вкладку Customize Ribbon (Налаштувати стрічку) і виберіть зі списку Customize the Ribbon (Налаштувати стрічку) варіант Main Tabs (Основні вкладки).

Поставте галочку в рядку Developer (Розробник) і натисніть ОК.

На Стрічці з’явилася нова вкладка з інструментами для розробників.

Тепер Ви можете додати в документ елемент управління – Check Box (Прапорець). Це просто: запишіть питання і варіанти відповіді на нього, відкрийте вкладку Developer (Розробник) і клікніть значок Check Box Content Control (Елемент керування вмістом “прапорець”).

Тепер повторіть той же прийом для всіх варіантів відповіді. Як видно на малюнку нижче, поруч з кожним відповіддю з’явиться чек-бокс.

Спосіб 2 – Прапорці для друкованих документів

Другий спосіб підходить для створення документів, які потрібно роздрукувати на папері. Він зажадає вставки маркерів. Відкрийте вкладку Home (Головна), і Ви побачите кнопку для вставки маркерів в розділі Paragraph (Абзац).

Просто натисніть маленьку стрілку поруч із цією кнопкою і виберіть команду Define New Bullet (Визначити новий маркер). Зверніть увагу, що там вже є кілька варіантів на вибір, але серед них немає потрібного значка.

Щоб визначити новий маркер, в діалоговому вікні виберіть варіант Symbol (Символ).

Коли відкриється вікно вибору символів, Ви побачите безліч різних варіантів. У верхній частині вікна знаходиться список, що випадає. Клацніть по ньому і виберіть Wingdings 2.

Тепер введіть в поле Character Code (Код знака) код 163, щоб автоматично перейти до кращого варіанта чек-боксу в Word.

Запишіть варіанти відповідей маркованих списком:

Наступного разу, коли Вам знадобиться вставити такий символ, просто клікніть по маленькій стрілці поруч із кнопкою вибору маркерів, і Ви побачите його в одному ряду з символами за замовчуванням.

Спробуйте самі поекспериментувати з налаштуванням маркерів, використовуючи символи. Можливо Ви знайдете варіанти краще, ніж звичний чек-бокс. Насолоджуйтесь, створюючи опитування і документи з використанням прапорців.

Ссылка на основную публикацию