Як додати або видалити контакт в WhataApp на телефоні

Всесвітньо відома програма WhatsApp призначена для спілкування користувачів між собою за допомогою тексту, відео або голосу. Додаток є абсолютно безкоштовним, тому регулярно поповнюється новою аудиторією. У цій статті буде детально описуватися методика збереження і видалення контактів у телефонній книзі програми. Інструкції будуть відрізнятися в залежності від того, на базі якої саме ОС працює смартфон.

Android

Користувачі, які використовують WhatsApp на базі Android, мають можливість завести новий контакт 3 відрізняються один від одного способами. Процес видалення контакту зі смартфона також досить простий і не викличе труднощів навіть у недосвідчених користувачів. Давайте розглянемо інструкції з управління контактами докладніше.

Створення нового контакту

Програма WhatsApp відображає записи, які присутні у користувачів в телефонній книзі. Ними можуть бути як акаунти у власній пам’яті смартфона, так і телефонні номери в Google. Саме з їх допомогою можна зберегти профіль нового користувача в ВотсАп.

Спосіб 1: Додаток «Контакти»

Кожен пристрій, що працює на базі Android, має стандартне ПО «Контакти». Саме в ньому зберігається вся адресна інформація. При цьому не має значення, «Контакти» – продукт від компанії Гугл або вбудоване в систему додаток від виробника гаджета. Використовуючи цю встановлену програму, можна зберегти аккаунт нового користувача в месенджері.

Зверніть увагу, програма «Контакти» може мати й іншу назву. Це залежить від версії Android, встановленої на пристрої. У тому випадку, якщо інструменту не виявилося на смартфоні, спробуйте пошукати найбільш схожу за змістом програму.

 1. Знайдіть іконку «Контакти» і тапніте по ній.
 2. Натисніть на кнопку «+», щоб створити новий контакт.
 3. Максимально докладно заповніть адресну інформацію про співрозмовника: ПІБ, номер телефону та інше.
 4. Натисніть на іконку із зображенням галочки, яка знаходиться поруч з написом «Створити контакт».
 5. Перейдіть в додаток WhatsApp і відкрийте розділ «Чати», після чого тапніте по іконці, яка відповідає за створення нового діалогу.
 6. Перед вами з’явиться перелік всіх наявних на смартфоні контактів, після цього залишиться тільки знайти необхідного користувача, інформацію про який ви зберегли в адресній книзі.
 7. Щоб відправити повідомлення, натисніть на профіль користувача, пропишіть текст і тапніте по іконці з зображенням стрілочки.
 8. Для коректної роботи програми ВотсАп необхідні спеціальні права. Програма попросить надати їй доступ до інформації, яка зберігається в телефонній книзі, відразу після відкриття чату. В відобразиться сповіщення необхідно натиснути на кнопку «Далі» і вибрати пункт «Дозволити».

Додаток може і не вимагати доступу до контактів автоматично. У такому випадку потрібно виконати всі маніпуляції самостійно. Робиться це в такий спосіб:

 1. Перейдіть в основні настройки смартфона і відкрийте розділ «Додатки».
 2. Зайдіть в перелік всіх встановлених програм і знайдіть утиліту ВотсАп.
 3. Натисніть на іконку програми і перейдіть в параметри «Дозволи».
 4. Знайдіть напис «Контакти», виберіть варіант біля неї в положення “On”.

Після цих маніпуляцій програма отримає необхідний доступ до телефонної книги смартфона, і ви зможете знайти потрібний аккаунт в переліку доступних варіантів.

Читайте також: Завантажити ВатсАп на телефон безкоштовно для Андроїд Як встановити whatsApp на телефон андроїд через комп’ютер? Веб додаток Ватсап (WhatsApp) Інструкція, як видалити чуже повідомлення в групі WhatsApp

Навіть якщо з якоїсь причини ви вирішите перевстановити додаток WhatsApp, інформація про контактній картці немає буде втрачена. Всі адресні дані зберігаються в пам’яті телефону або в акаунті Гугл, тому можна не боятися втрати важливого номера.

Спосіб 2: Використовуючи додаток WhatsApp

Цей спосіб користується популярністю у користувачів, які використовують відразу декілька програм для керування контактами. Він здійснюється за допомогою засобів месенджера, але основну роль все також грає «Контакти». Збереження нових даних здійснюєть
ся таким чином:

 1. Запустіть месенджер ВотсАп і натисніть на іконку створення нового діалогу.
 2. У списку тапніте за пунктом «Новий контакт».
 3. Максимально точно заповніть інформацію про користувача, після чого натисніть на іконку, яка знаходиться поруч з написом «Змінити контакт».
 4. Тепер користувач з’явиться в телефонній книзі гаджета і в додатку ВотсАп.

Цей спосіб значно швидше, ніж попередній, так як вимагає меншої кількості дій для створення контакту. На жаль, використовуючи цей метод, не вийде відразу вказати сховище для нового номера.

Спосіб 3: За допомогою листування

Обидва описаних раніше способу дають можливість створити чат з користувачем, номер телефону якого вам відомий. Іноді може виникнути ситуація, коли ніякої інформації для створення профілю у вас немає, але зате є листування. Використовуючи її також можна зберегти новий контакт.

 1. Перейдіть в переписку з користувачем, якого збираєтеся додати в контакти, і тапніте по іконці у вигляді трьох точок. Вона розташована біля зображення телефонної трубки.
 2. В відобразиться списку натисніть на пункт «Перегляд контакту».
 3. У новому вікні виберіть ту ж іконку, а потім в відобразиться переліку вкажіть варіант «Об. в адресному рядку ». Того ж результату можна добитися, якщо тапнуть за пунктом «змінити», після чого натиснути на іконку з логотипом олівця.
 4. Перед вами з’явиться вікно створення контакту, в якому потрібно додати інформацію про користувача. Номер телефону співрозмовника буде вказано автоматично. Щоб зберегти зміни, тапніте по іконці галочки в правому верхньому куті вікна.
 5. Контакт буде додано як в телефонну книгу гаджета, так і в програму ВотсАп.

Використовуючи цей метод можна додати нового користувача в контакти, навіть не маючи при цьому його номера телефону. Все що необхідно – відкрити переписку з користувачем і виконати нескладні маніпуляції в месенджері.

Видалення інформації про користувача

Видалення контакту здійснюється за схожою методикою з його додаванням. Виконати цю процедуру можна через телефонну книгу або скориставшись вбудованими можливостями месенджера. Не забувайте, що після видалення контакт з довідника ВотсАп, ви більше не зможете отримати до нього доступ навіть за допомогою адресної книги смартфона.

Спосіб 1: Скористатися додатком «Контакти»

Видалити будь-який контакт з телефонної книги досить просто, а найголовніше, що при цьому зітреться інформація про користувача і в програмі WhatsApp. Процедура виконується таким чином:

 1. Перейдіть до програми «Контакти» і знайдіть в переліку користувачів контакт, який необхідно видалити, після чого тапніте по ньому.
 2. У вікні, натисніть на іконку із зображенням трикрапки і в відобразиться списку виберіть пункт “Видалити”. У який з’явився оповіщенні знову натисніть на ту ж саму напис.
 3. Користувач буде видалений з адресної книги пристрою і з програми WhatsApp.

Спосіб 2: Використовуючи функції WhatsApp

Стерти інформацію про користувача з месенджера можна за допомогою самого додатка, не використовуючи при цьому адресну книгу.

 1. Запустіть ВотсАп і натисніть на кнопку, за допомогою якої створюється новий діалог з користувачами.
 2. У переліку контактів знайдіть ім’я користувача, якого збираєтеся видалити з адресної книги, і тапніте по його аватарке.
 3. В відобразиться вікні натисніть на крайню праву іконку із зображенням знаку оклику.
 4. Перейдіть у вкладку з інформацією про користувача, натисніть на три крапки в правому верхньому куті вікна та виберіть пункт «Об. в адресній книзі ».
 5. Виконайте дії, описані в пунктах 2 і 3 попереднього способу.

Як бачите, видалити користувача значно простіше, ніж створити новий контакт. Головне пам’ятати, що видаляючи номер з месенджера, ви автоматично прибираєте інформацію про нього з телефонної книги пристрою і з аккаунта Гугл.

iPhone

Додаток, який випускається для користувачів iOS, практично нічим не відрізняється від програми, яка використовується на базі Андроїд. Відповідно можна точно також управляти контактами, додаючи або видаляючи нових користувачів.

Створення нового контакту

Зберегти новий контакт в додатку WhatsApp для Айфон можна декількома способами. Нижче буд
уть описані найзручніші з них.

Спосіб 1: Синхронізація даних

Розробники програми передбачили функцію синхронізації WhatsApp з телефонною книгою пристрою. Користувачеві досить підключити необхідну функцію в контактах, після чого інформація про співрозмовника автоматично додасться в програму ВотсАп.

 1. Зайдіть в додаток «Телефон» і відкрийте блок «Контакти».
 2. У отобразившейся вкладці тапніте по іконці «+», після чого заповніть відому вам інформацію про користувача.
 3. Після натискання на напис «додати телефон» необхідно буде вказати ідентифікатор, наприклад, «домашній».
 4. Натисніть на кнопку «Готово» і запустіть додаток WhatsApp.
 5. Знайдіть розділ чати і тапніте за пунктом «Створити новий чат». В відобразиться списку телефонів з’явиться новий створений контакт.

Іноді додаючи нового користувача, на етапі створення чату, може відобразитися сповіщення, в якому потрібно надати доступ додатком до телефонної книги. Для цього необхідно натиснути на кнопку «Налаштування» і напроти пункту «Контакти» перевести повзунок в стан “On”.

Спосіб 2: Використовуючи можливості WhatsApp

Новий контакт користувача можна створити і без допомоги ВО «Контакти». У цьому способі використовуються вбудовані можливості месенджера.

 1. Відкрийте програму ВотсАп і перейдіть в блок «Чати», після чого тапніте за пунктом «Новий чат».
 2. У вкладці, виберіть варіант «Новий контакт» і заповніть всю відому інформацію про користувача.
 3. Після натискання на пункт «додати телефон» необхідно вказати тип номера, а потім два рази тапнуть по кнопці «Готово».
 4. Виконавши ці дії, аккаунт з’явиться в телефонній книзі додатки WhatsApp.

Спосіб 3: За допомогою чату

Схожий метод описувався в одній з попередніх інструкцій для пристроїв на базі Андроїд. Щоб додати контакт в месенджер, необхідно мати чат зі співрозмовником.

 1. Відкрийте програму і увійдіть в блок «Чати».
 2. Знайдіть діалог з людиною, якому ви бажаєте додати в адресну книгу, виберіть його, після чого тапніте по кнопці «Додати контакт».
 3. У отобразившейся вкладці натисніть на напис «Створити новий контакт» і введіть реквізити користувача.
 4. Тапніте по кнопці «Готово», для збереження нового аккаунта в пам’яті програми.

видалення контакту

Стерти аккаунт користувача з папки WhatsApp також досить легко. Здійснити цю процедуру можна двома різними методами.

Спосіб 1: Через адресну книгу

Як уже згадувалося раніше, інформація в месенджері синхронізується з даними, які знаходяться на пристрої. Тобто, видаливши аккаунт з телефонної книги гаджета, ви автоматично зітрете його з додатка ВотсАп.

 1. Перейдіть в програму «Контакти» і виберіть обліковий запис користувача, який потрібно видалити з WhatsApp.
 2. Натисніть на ім’я співрозмовника, після чого тапніте по кнопці «Правити».
 3. Прокрутіть список налаштувань практично до самого низу, поки не знайдете пункт «Видалити контакт». Натисніть на цей напис і підтвердіть видалення користувача.

Спосіб 2: За допомогою вбудованих інструментів ВотсАп

Стерти будь-який контакт можна і за допомогою програми, без попереднього відкриття програми «Контакти». Здійснюється це таким чином:

 1. Знайдіть діалог зі співрозмовником, аккаунт якого збираєтеся стерти з програми, і натисніть на його назву.
 2. У відкрилася листуванні тапніте за пунктом «Змінити».
 3. Прокрутіть всі наявні на сторінці опції практично до самого низу і двічі натисніть на напис «Видалити контакт».
 4. Інформація про користувача віддалиться з програми і з телефонної книги гаджета.

Зверніть увагу, стерши користувача з адресної книги, ви не видаляєте наявний чат з ним. Тобто при необхідності ви можете переглянути діалоги в чаті, і продовжити спілкування з співрозмовником.

ОС Windows

За допомогою утиліти ВотсАп вельми зручно передавати великі пакети даних на ПК, але сама програма є «дзеркалом» додатка на базі Android або iOS. У зв’язку з цим, деякі дії, можливі в додатку на смартфоні, не вийде виконати за допомогою комп’ютера. У список обмежень входить додавання і видалення контактів. Відобразився на ПК список контактів є копією інформації, яка присутня в мобільній версії додатка.

Тобто, для видал
ення облікового запису або зберегти новий контакт в додатку для Віндовс, потрібно попередньо здійснити цю процедуру на смартфоні, скориставшись найбільш підходящим способом. Після цього контакт зникне з адресної книги в Windows-версії.

Як бачите, видалити або додати контакт з / в WhatsApp досить просто. У цій статті були розібрані найбільш оптимальні способи, використовуючи які навіть початківець користувач зможе управляти контактами ВотсАп. Створити новий контакт або видалити непотрібний можна буквально в кілька кроків, при цьому немає ніякої різниці, на якому пристрої працює користувач.

Ссылка на основную публикацию