Як дізнатися точну модель ноутбука – докладна інструкція

Уявіть ситуацію: необхідно оновити драйвера або BIOS ноутбука, зробити апгрейт. Потрібно знати модель пристрою. Що робити? Розглянемо, як дізнатися точну модель ноутбука.

наклейки

Якщо залишилася коробка, в яку був упакований лептоп, подивіться на неї марку і назву. Якщо її немає, подивіться інформацію можна знайти на гарантійному талоні або інструкції до пристрою. Переверніть лептоп, подивіться наклейку на його нижній поверхні. На деяких моделях інформація знаходиться на акумуляторної батареї. Вийміть її. Для цього відсуньте фіксатори задньої кришки. Вийміть подивіться інформацію.

Як дізнатися, використовуючи штатні засоби ОС

Утиліта MSINFO32 надає список апаратного забезпечення ПК. Натисніть «Win + R», далі пропишіть команду «msinfo32». На вкладці «Відомості» розташовані необхідні дані.

утиліта DXDIAG

Використовуючи засіб діагностики DirectX дізнайтеся інформацію про пристрій. Натисніть «Win + R» пропишіть команду «dxdiag». З’являться відомості про систему.

Командний рядок

Натисніть «Win + R» пропишіть команду «cmd». далі: Щоб дізнатися тільки модель використовуйте команду:

спеціалізований софт

Встановіть одну-дві утиліти, що показують інформацію про систему, температурі, залозі. Детальніше дивіться в статті: «Програми визначають« залізо »ПК». Розглянемо на прикладі додатка Aida 64. Відкрийте утиліту, подивіться інформацію:

використовуємо BIOS

При включенні ОС до появи логотипу натисніть клавішу F2 або F12 (залежить від пристрою). Переходимо в розділ «Main». Знаходимо рядок «Model». Після входу в BIOS ця інформація відразу відкривається. Чи не знадобиться переходити на додаткові вкладки.

Як дізнатися точну модель ноутбука HP

У моделей цього проводиться використовується утиліта «Інформація про систему» ​​або додаток «HP Support Assistant». Розглянемо ці способи докладніше.

Утиліта «Інформація про систему»

Для виклику програми натисніть комбінацію клавіш «FN + Esc». Відкриється вікно де подивіться потрібну інформацію.

«HP Support Assistant»

Натисніть комбінацію клавіш «Win + Q», запустіть утиліту. Внизу додатки відобразяться дані про модель.

сайт підтримки

Переходимо за адресою: https://support.hp.com/ru-ru. Знаходимо посилання «Перевірка гарантії». Заповніть форму, натисніть кнопку «Перевірити».

висновок

Ми розглянули, як дізнатися точну модель ноутбука. Скористайтеся штатними засобами ОС, описаними вище. Встановіть додаток, що показує інформацію про «залізі». Наприклад, Aida 64.

Ссылка на основную публикацию