Як дізнатися пароль від wifi на телефоні до якого підключений?

Для виходу в мережу Інтернет сучасні мобільні пристрої використовують WiFi-модуль. Одного підключення до точки доступу досить для того, щоб регулярно її використовувати. Однак іноді потрібно підключитися до мережі повторно з іншого пристрою, коли пароль вже забутий, або раніше вводити не власником пристрою.

До багатьох сучасні гаджети вбудована функція «Поділитися мережею», що дозволяє згенерувати QR-код, що містить інформацію про підключення, зокрема його ключ. Згодом зчитування коду дозволить зареєструвати дану точку доступу й автоматично підключатися до неї.

функція «Поділитися мережею»

Однак функція є не в кожному смартфоні, а тому далі буде розглянуто, як дізнатися пароль від WiFi на телефоні до якого підключений.

Отримання ключа до точки доступу

У разі відсутності вищезазначеної функції або настройки маршрутизатора стороннім фахівцем, перевірити пароль мережі з мобільного пристрою можна одним з таких способів:

Диспетчер файлів з root-правами

Права «суперкористувача» або root-права відкривають доступ до прихованому функціоналу мобільного пристрою. Для їх отримання варто використовувати інструкцію, яких багато в мережі Інтернет. За всі дії несе відповідальність лише власник пристрою, оскільки дана процедура часто позбавляє його права звертатися до сервісних центрів по гарантії.

Якщо root-права все ж були отримані, то потрібно завантажити спеціальний файловий менеджер (Root Explorer) з магазину додатків. Після цього:

  1. Запустити програму.
  2. За допомогою провідника перейти в директорію data / misc / wifi.
  3. Відкрити файл wpa_supplicat.conf будь-яким текстовим редактором.
  4. Рядки SSID містять найменування мереж, а рядки PSK – ключі до цих мереж.

Перегляд пароля у файлі wpa_supplicat.conf

Далі можна користуватися отриманими даними.

спеціальні додатки

«Wi-Fi IP and password Explorer» – один з додатків, що зчитують інформацію про мережі, до якої підключений телефон. Досить його запустити і вибрати потрібну мережу. У вікні, будуть виведені необхідні відомості.

Перегляд пароля вай фай на андроїд через програму «Wi-Fi IP and password Explorer»

Подібні додатки діють за єдиним принципом, але не працюють без root-доступу, оскільки суть здійснюваної ними процедури полягає в автоматичному зчитуванні інформації з згаданого файлу.

Перегляд пароля в настройках роутера

Щоб це зробити потрібно відкрити будь-який браузер на телефоні, підключеному до того вай фай, пароль від якого потрібно дізнатися, і пробувати вводити в адресний рядок по черзі наступні адреси:

  • 192.168.1.1
  • 192.168.0.1
  • 192.168.0.100
  • 192.168.1.100

Після введення одного з них повинен буде ввести логіна / пароля.

Запит авторизаційних даних при вході в налаштування роутера

Зазвичай це комбінація admin / admin або root / admin.

Аналогічним чином здійснюється перегляд забутого пароля вай фай з комп’ютера або ноутбука.

Залежно від моделі роутера перегляд пароля вай фай може перебувати в різних місцях його налаштувань. Ось кілька прикладів:

Перегляд ключа безпеки мережі в налаштуваннях роутера tp-link

Перегляд пароля вай фай на роутері asus

висновок

Описані вище процедури допоможуть оперативно відновити в пам’яті забутий пароль. Також варто знати про альтернативні додатках, яскравим прикладом яких є – «WiFi Карта». Даний софт синхронізується з навігаційними картами пристрої, відображаючи найближчі доступні безкоштовні точки доступу в мережу Інтернет. Знаючи географію WiFi свого міста та інших населених пунктів, користувач зможе вийти в мережу коли завгодно.

Програма «WiFi Карта», що показує всі доступні точки вай фай

Також магазин додатків запропонує безліч софта для злому закритих точок доступу. Важливо знати про таке ПО наступне: воно протизаконно і, переважно, непрацездатних. Користуйтеся правильним софтом. Дякую за увагу!

Ссылка на основную публикацию