Як дізнатися модель ноутбука або нетбука

Радий вітати вас, дорогі відвідувачі на нашому сайті internetideyka.ru! Сьогодні ми розглянемо кілька способів, як дізнатися модель ноутбука або нетбука. Це може знадобиться в різних ситуаціях. Наприклад, на вашому ноутбуці зламався, скажімо, акумулятор (зарядний пристрій і т.д.)

Для того, щоб не тягнути його з собою в магазин або, щоб замовити нову батарею (зарядний пристрій і т.д.) через інтернет вам потрібно точно знати модель вашого пристрою.

Якщо у вас є такі проблеми рекомендую прочитати і ці статті.

Як визначити модель ноутбука?

Отже, давайте розглянемо кілька способів по порядку.

1. Упаковка або інструкція ноутбука.

Думаю, цей пункт найменш ймовірно вам стане в нагоді, тому що, швидше за все, упаковку і всі папери від ноутбука ви вже давно викинули. Але, якщо все-таки що-небудь залишилося, подивіться там.

2. Передня панель або наклейка.

Також не забудьте звернути увагу на передню панель ноутбука. Уважно огляньте, чи немає яких-небудь написів, як на картинці нижче. Або наклейки на нижній частині під клавіатурою.

3. Задня панель або під акумулятором.

Наступним кроком обов’язково огляньте задню частину ноутбука. А також акуратно зніміть акумулятор і перевірте, чи немає там потрібного запису.

Цей пункт не допоможе вам тільки в тому випадку, якщо всі наклейки затерлися і на них нічого не видно. Але не варто впадати у відчай! Попереду у нас є безпрограшні способи, визначення моделі ноутбука!

4. Командний рядок.

Тут все просто. Досить відкрити командний рядок (Пуск → cmd) і ввести наступну команду без лапок – «wmic csproduct get name» і натиснути клавішу Enter.

В результаті перед вами з’явиться точна назва і модель вашого ноутбука, як на картинці вище.

Далі давайте розглянемо сторонні програми, які допоможуть дізнатися модель ноутбука.

5. Everest.

Популярна програма з дуже великим функціоналом. Було б дивно, якби в ній не було потрібної нам інформації.

Раджу завантажувати portable версію.

Єдиний нюанс при установці даного ПЗ був в тому, що під час установки мені видавало помилку, нібито ноутбук знаходиться в корпоративному використанні (хоча перевірялося на декількох пристроях).

Проблема була вирішена скачуванням Everest Corporate Edition.

Якщо при запуску програми видає помилку про записи в реєстрі – просто відкрийте її від імені адміністратора (правою кнопкою мишки – запуск від імені адміністратора).

Після того, як програма запуститься, розгорніть вкладку «Комп’ютер» → виберіть «DMI» → в правій частині вікна виберіть «Система» → і в нижній частині вікна ви побачите модель вашого ноутбука.

6. AIDA64.

Наступна в нашому списку програма AIDA64 (точніше сказати – це новий Everest). На жаль, вона не безкоштовна, але пробний період діє 30 днів, чого нам цілком вистачить!

Після установки програми відкрийте її і виконайте те ж, що і в Everest: розгорніть вкладку «Комп’ютер» → виберіть «DMI» → в правій частині вікна виберіть «Система» → і в нижній частині вікна ви побачите модель вашого ноутбука.

Як ви помітили, інтерфейс AIDA64 дуже схожий на Everest.

7. Belarc Analysis.

І останнім в нашому сьогоднішньому списку буде цілий сервіс, який допоможе не тільки визначити модель ноутбука, але і багато іншої корисної інформації.

Вчасно установки ніяких проблем не виникло. Після сканування вашого комп’ютера, сервіс видає більш ніж достатньо інформації про нього у вкладці браузера.
Модель вашого пристрою ви зможете знайти в самому верху сторінки в розділі «System Model».

Рекомендую скопіювати всю інформацію і зберегти її в зручному для вас форматі, наприклад – документі Word.

Ще хочу додати, що в деяких ноутбуках фірми Dell модель може показуватися при завантаженні комп’ютера. І в деяких випадках в ОС Windows 7 в «Панелі управління», в розділі «Система» (або клавіша win + Pause) також відображається модель ноутбука, але у мене це не спрацювало.

Ссылка на основную публикацию