Як дізнатися модель iPad

Перша модель Айпад вийшла всього лише 6 років тому. За цей досить короткий проміжок часу, зробили 9 різних варіацій планшетів. Дуже просто можна визначити модель смартфона за допомогою програми iTunes. А ось з планшетами ситуація склалася трохи інакше. Компанія Apple не передбачила таку ж просту процедуру.

Навіщо визначати модель планшета

Іноді, просто необхідно знати точну модель свого гаджета в окремих ситуаціях. Наприклад, банальний випадок, коли вам потрібно підключити девайс до Mac або комп’ютера з ОС Windows, необхідно знати всі вимоги по системі, функціональні можливості iPad конкретної моделі і версії програмного забезпечення. Крім того, для вас стане доступною інформація про вік пристрої, обсяги його пам’яті.

способи


Давайте спробуємо розібрати, як можна дізнатися модель iPad.

Перший спосіб є найпростішим. Визначати будемо за зовнішнім виглядом. Моделі першого покоління – найперші, були без камер. Це їх відмінна риса. Цей планшет єдиний, у кого присутні рубані грані. Ви легко визначите, порівнявши з повністю обтічними моделями старших поколінь. Унікальна і єдина в своєму роді реалізація передній панелі виключно в чорному кольорі, незалежно від відтінку задньої, властива тільки цій моделі.

Першого покоління було випущено два варіанти виконання. Один A1337 підтримує 3G, другий A1219 – має модуль Wi-Fi. Крім того, будь-яка інша модель, в тому числі і першого покоління, видрукувана на задній панелі планшета з лівого боку в нижньому кутку.

Друге покоління вже більше схоже на сучасний варіант оформлення дизайну пристрою, але має один відмітний нюанс. Задня кришка внизу оснащена крупними гратами з отворів для динаміка. Для цього покоління існує три моделі: A1395, A1397 і А1396. Вони знову відрізняються характеристиками підключення до мережі.

Третє покоління має дуже яскравим екраном і соковитою передачею кольору. Також лінійка складається з трьох варіантів з різними способами підключення до мережі: A1403, A1416 і A1430. Екран цих пристроїв тепер становить 9,7 дюйма.

До четвертого покоління, попередні моделі мали стандартний тип підключення. Новий варіант володіє роз’ємом Lightning. Тут ви зустрінете: A1458, A1459 і A1460. Можна переплутати її з другим поколінням по динаміку з отворами. У всьому іншому дизайн схожий з третин лінійкою моделей Apple iPad.

Визначення лінійок iPad Mini і Air

Найвідоміший варіант – iPad Mini 2012 року, який дуже складно переплутати з іншими моделями. Все завдяки його маленькому екрану в 7,9 дюйма. Існує три продукції Apple iPad Mini: A1432, A1454 і A1455. Більш ранні версії мають більш якісний екран, але іноді зовні зрозуміти модель дуже складно. Тому для визначення варіанту iPad Mini недостатньо впізнання зовнішніх характеристик, потрібно подивитися всередину системи.

Наприклад, можна визначити модель iPad за серійним номером. Для отримання такої інформації є два варіанти:

  1. сервіс від компанії Apple для визначення iPad Mini;
  2. сторонні компанії.

Можна звернутися на офіційний сайт Apple, який пропонує сервіс визначення серійного номера вашої конкретної модель. Цей номер може дати доступ до всієї інформації по вашому пристрою. А її можна отримати, записавши номер в спеціальній програмі.

Інші компанії пропонують свої послуги по визначенню номера. У тому числі вони можуть дати інформацію навіть за кодом IMEI. Іноді реалізація такої послуги недоступна. Адже найчастіше для визначення даних конкретної моделі, наприклад той же iPad Mini, потрібно тримати в руках пристрої. Саме відсутність цієї можливості зупиняє процес.

Чи існує ще спосіб визначення варіації Mini і Air?

Ви можете своїми руками спробувати знайти номер вашого планшета. Процедура не дуже складна, а для неї потрібно пройти наступні кроки:

  1. включити головне меню екрану пристрою;
  2. вибрати іконку “Settings” або “Налаштування»;
  3. в лівій панелі ви побачите пункт “General” або “Загальна».

Після чого, справа має відкритися список характеристик, серед якого ви знайдете Model. Крім того, доступна і інша інформація про версії, обсягах пам’яті і інших характеристиках планшета.

Ссылка на основную публикацию