Як дізнатися ключ офісу

Вітаю всіх відвідувачів блогу

Іноді трапляється, що ключ активації від Microsoft Office безповоротно втрачено або «успішно» забутий і ви не можете і не знаєте, як його знайти, але це не біда. Я покажу простий спосіб визначення ключа без застосування сторонніх програм.

Завжди намагаюся впоратися внутрішніми можливостями системи Windows яка має не мало різних утиліт на багато випадків життя. Надане мною рішення підійде для всіх версій Office аж до 2016р, а також для будь-якої ОС Windows.

Як дізнатися версію офісу 32 або 64

Перш ніж приступити до вилучення ключа потрібно дізнатися яка версія офісу у вас встановлена ​​32х або 64х розрядна. Якщо ваш офіс від 2007р. і нижче, то версія буде 32х-розрядна тому, що на той момент іншого не було.

А ось починаючи з MS Office 2010 і вище розрядність може бути, як 32, так і 64 біта. Для визначення запустіть будь-який документ Word або Excel, відкрийте в лівому верхньому кутку вкладку Файл.

У вікні, потрібно вибрати пункт Довідка або Рахунок в залежності від версії офісу.

Якщо тут немає необхідної інформації натискаємо на квадратик з питанням Про програму Word.

Це вікно точно задовольнить ваші вимоги.

Викачуємо документ з розширенням «.ps1»

Визначившись з версією продукту вам потрібно завантажити за цим посиланням документ з мого Яндекс диска з розширенням «.ps1» створеного в блокноті Windows, скачаний файлик для зручності встановіть на робочий стіл.

Як запустити PowerShell і дізнатися ключ

Тепер нам потрібно запустити PowerShell з правами адміністратора для цього в меню Пуск в рядку пошуку пишемо powershell.

У списку вибираємо з двох варіантів для 32х-розрядної: Windows Powershell (86), для 64х-розрядної: Windows Powershell.

Вибравши свій варіант клікаєм по ньому ПКМ у вікні контекстного меню натискаємо пункт: Запуск від імені адміністратора, при запиті пароля вводимо його.

Примітка: якщо ви працюєте під обліковим записом Адміністратор (чого категорично не можна робити), а не зі звичайними правами то в контекстному меню не буде пункту запуску від імені адміністратора і утиліта буде запущена як зазвичай.

У статті: Які бувають облікові записи Windows ви докладно дізнаєтеся чому не можна працювати під адміністратором.
Копіюємо це значення в вікно запущеної утиліти тиснемо Enter.

Set-ExecutionPolicy RemoteSigned

Для зміни політики виконання натискаємо ще раз Enter.

І останнє що потрібно зробити вести такі значення:

Import-Module C: \ Users \ Валерій \ Desktop \ office.ps1; Get-MSOfficeProductKey

Після чого ви побачите свій ключ від програми Microsoft Office на екрані монітора.

Примітка: вам потрібно в останньому значенні замінити Валерій на своє ім’я облікового запису!
Для цього натискаємо ПКМ по текстовому документу, збереженому раніше з розширенням «.ps1» ⇒ вибираємо пункт властивості де побачимо те, що шукаємо.

Ссылка на основную публикацию