Як дізнатися характеристики комп’ютера. параметри комп’ютера

Доброго времени суток друзі. Нещодавно один з моїх знайомих звернувся до мене з питанням: «Як дізнатися характеристики комп’ютера ».

Я звичайно ж йому все підказав і пояснив. Недовго думаючи, вирішив написати невелику статтю як це зробити, використовуючи кілька програм і способів.

Так само для любителів відео, зняв і виклав в кінці статті невеликий відео урок як дізнатися характеристики комп’ютера. У минулому випуску блогу ми з вами розглядали проблему як відключити автозапуск програм.

Перегляд характеристик

Напевно кожна людина у якого є комп’ютер повинен трохи розуміти на чому йому доводиться працювати або просто користуватися в разі потреби.

Наведу приклади, які можна застосовувати в двох операційних системах Windows XP і Windows 7.

Дивимося в биосе при включенні комп’ютера.

Найпершу і основну інформацію вашого комп’ютера звичайно ж можна подивитися при його завантаженні до своїх достатків DOS або в биосе.

Швидкий перегляд цікавить нас інформації

Включаємо наш комп’ютер, заходимо Меню >>>Пуск.

Правою кнопкою миші натискаємо на Мій комп’ютер.

У вікні йдемо в самий низ і заходимо в Властивості.

Повинно вийти Властивості системи, вкладка Загальні (для windows XP). Система і безпека > Система (для windows 7). Тут перераховано короткий перелік характеристик нашого комп’ютера.

Та знаряддя.

Відображення і друк докладних відомостей про продуктивність комп’ютера і системі.

Характеристика засобів продуктивності.

Командний рядок і програма dxdiag

заходимо Меню >>> Пуск >>> Виконати … або натиснути комбінацію клавіш Win + R.

Повинно з’явитися вікно Запуск програми (Виконати).

вводимо команду <dxdiag> і натискаємо OK.

З’являється засіб діагностики DirectX.

Зверху відобразяться різні вкладки Система, Дисплей (Екран) і так далі. Заходимо в кожну по черзі і дізнаємося потрібну нам інформацію.

Everest або Aida

Характеристики показані за допомогою цих програм є самими великими і включають в себе майже всі відомості про ваш комп’ютер.

Припустимо якщо у вас не завантажений будь-якої драйвер, можна подивитися що саме за пристрій, який потрібен драйвер, яка фірма виробник і де це все можна знайти і скачати. Коли я працював в сервісом центрі, частенько користувався програмою Everest за її зрозумілий інтерфейс і можливість знайти необхідні параметри комп’ютера в самі найкоротші терміни.

Засоби Windows і команда msinfo32

Легко зайти, зрозумілий і доступний інтерфейс і навігація кнопок. Знову натискаємо поєднання клавіш <Win + R> і вводимо команду <msinfo32>.

Будь-, навіть не досвідчений користувач комп’ютера може розібратися з командою msinfo32.

Все дуже доступно і просто. Якщо ви не знаєте як відключити брандмауер і поновлення Windows, тоді ця інформація повинна вам стане в нагоді.

Як дізнатися характеристики комп’ютера

Кілька слів від автора

Сьогодні ми з вами розглянули кілька різних способів як дізнатися характеристики комп’ютера. Кожен вибере для себе більш зручний і практичний метод перегляду. Якщо у вас залишилися питання, не соромтеся і задавайте їх нижче, в коментарях до цієї статті.

Ссылка на основную публикацию