Як дізнатися ip свого комп’ютера Windows 7

Бувають такі випадки, що вам просто необхідно дізнатися ip, який використовує ваш комп’ютер. Найчастіше, це необхідно для конфігурації Інтернету, або ж установки роутера, який роздаватиме дорогоцінний Інтернет по простору всієї вашої обителі. Або ж для деяких клієнт – серверів ігор необхідна така персональна інформація. До речі, далеко не кожна людина знає, що ж має на увазі собою ця фраза – IP адреса комп’ютера. Отже, простими словами, це і є фактична адреса вашого пристрою, яке має підключення до Всесвітньої павутини. Тому, щоб знати власний «адреса», іноді потрібно йти на деякі хитрощі. Хоча, способів як дізнатися ip свого комп’ютера windows 7 не так вже й багато. Давайте торкнемося лише найпоширеніших.

Визначаємо «адреса» комп’ютера в «сімці»

А тепер для самих допитливих. IP – адреса – це не проста «штука», і він ділитися на два різновиди: статичний і динамічний. Найчастіше, сучасні комп’ютери мають і тим, і іншим, але раніше статичний адреса привласнювали лише серверам (величезним комп’ютерам, які в мережі цілодобово), і сховищ даних. Динамічний ж Ip, отримує будь-який комп’ютер, який входить в Інтернет. Припустимо, ви заходите в мережу, і отримуєте індивідуальну адресу в 10-тичний системі (хоча комп’ютер зчитує його в двійковій), і після того, як ви вимкнули пристрій, то Вашу електронну адресу «переходить» вже іншому користувачеві. До речі, важливість адреси полягає в тому, що таким чином саме ваш пристрій отримує запитувану інформацію.

Отже, а тепер два способи знаходження Ip в «сімці»:

  • слідуємо інструкції. Там, де відображається значок мережі Інтернет, натискаємо правою клавішею і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом».

У віконці, що з’явилося вибираємо категорію – «Зміна параметрів адаптера», і наступний ваш крок полягає у виборі властивостей підключення «Протокол інтернет версії 4». В відобразиться контекстному списку ви зможете виявити статичний IP свого пристрою.

  • універсальний спосіб з використанням командного рядка.

У спеціальному віконці «Виконати» вбиваємо з клавіатури значення cmd.

Перед вами з’явитися вікно команд і завдань. Наступний крок – друкуємо ipconfig / all.

З’явиться набір інформації, в якому вам слід відшукати значення Ipv4.

Де «запитати» адреса для 8-ки і XP?

Насправді, два способи, які представлені вище – є універсальним для всіх «осей» від Microsoft. Змінюються лише деякі категорії. Наприклад, в XP – замість «Центру підключення мереж» – «Мережеві підключення», а в 8-ке, все точь-в-точь, як і в Seven. Тому, розповімо вам, як дізнатися ip свого комп’ютера windows 8 – це ще простіше. Не потрібно нічого платити, або реєструватися в особливих програмах – все набагато прозаїчніше. У Глобальної мережі є десятки сайтів, на яких ви зможете визначити свою адресу в режимі онлайн. Наприклад, відмінно зі своїм завданням справляється сайт – http://2ip.ru, він моментально покаже адресу вашого ПК.

Даний спосіб підходить і для більш ранньої версії «Віндовс», за допомогою спеціального сайту ви можете без проблем дізнатися, ip свого комп’ютера на Windows XP, застосовуйте всі вищеописані дії.

Як нам здається – так набагато простіше, ніж шукати комбінації фраз і команд в спеціальній рядку, або ж проводити дорогоцінний час в пошуку «мережевих підключень». Природно, ці операції нехитрі, але щоб дізнатися адресу комп’ютера за допомогою інтернет-ресурсів, знадобляться частки секунди. Але, є один мінус. Зазвичай, сайти – визначники показують лише динамічний IP. Те, є ви за допомогою цього способу не дізнаєтеся свій внутрішній (статичний) адреса.

Ссылка на основную публикацию