Як дізнатися індекс продуктивності в Windows 10

Twitter

Індекс продуктивності Windows – одна з багатьох функцій з’явилися в Windows Vista, яку прибрали з Windows 8.1 і останніх версій Windows 10. Для тих хто не знає, Індекс продуктивності Windows являє собою простий спосіб визначення продуктивності процесора, пам’яті, жорсткого диска і відеокарти.

В панелі управління Windows 10 не відображається індексу продуктивності Windows, але сама функція не була повністю видалена з системи. Windows 10 все ще генерує ці оцінки, але просто не відображає їх в панелі управління, як то було в попередніх версіях Windows.

Примітка: схоже зазначені способи працюють тільки в тих випадках, коли не було виконане чиста установка Windows 10, а тільки проведено оновлення з Windows 7/8 до Windows 10.

Відкрити системний файл Formal.Assessment (Initial) .WinSAT

Крок 1. Знайдіть файл Formal.Assessment (Initial) .WinSAT, розташований в папці:

C: \ Windows \ Performance \ WinSAT \ DataStore

Крок 2. Два рази клацніть лівою кнопкою миші по назві файлу для запуску, після чого результати відкриються в інтернет-браузері і ви зможете подивитися індекс продуктивності Windows 10.

Використання діалогового вікна Виконати

Крок 1. Відкрийте діалогове вікно виконати з поощью одночасного натискання клавіш Windows + R.

Крок 2. В поле вікна введіть Shell: games і натисніть клавішу Enter, після чого відкриється вікно ігри, в якому можна дізнатися загальну оцінку продуктивності Windows без поділу на компоненти комп’ютера.

Крок 1. Введіть PowerShell в поле пошуку меню Пуск або панелі завдань. У результатах пошуку знайдіть додаток Windows PowerShell, а потім клацніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт  Запустити від імені адміністратора.

натисніть Так, якщо відкриється вікно Керування обліковими записами.

Крок 2. Скопіюйте та вставте в PowerShell наступну команду:

Get-WmiObject -Class Win32_WinSAT

Програми для отримання індексу продуктивності в Windows 10

WinAero WEI Tool

WEI Tool – безкоштовний додаток призначений для отримання індексу продуктивності Windows в Windows 10. Програма дозволяє перезапустити перевірку, а також зберегти отримані оцінки в файлі HTML.

Chris PC Win Experience Index

Chris PC Win Experience Index – ще одна безкоштовна програма для отримання індексу продуктивності в Windows 10. Інструмент оцінює ключові компоненти вашого комп’ютера за шкалою від 1.1 до 9.9 і дозволяє експортувати результати в текстовий файл.

Хоча в самій програмі немає нічого поганого, але під час установки намагаються встановитися небажане програмне забезпечення, тому будьте уважні при установці цього додатка.

У налаштуваннях програми можна вибрати російську мову.

Twitter

Ссылка на основную публикацию