Як дізнатися IMEI телефону Android?

IMEI (від англ. International Mobile Equipment Identity – міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання) – унікальне число для використовує його пристрою. Служить для ідентифікації пристрою в мережі, дозволяє дізнатися країну-виробника. Крім того, саме за допомогою IMEI можна блокувати або знаходити втрачене / вкрадене пристрій.

У більшості сучасних смартфонів можна знайти відразу два IMEI – за кількістю сім-карт (іноді їх навіть більше, якщо смартфон або телефон підтримує більшу кількість сім-карт), навіть якщо використовується тільки один радіомодуль – кілька IMEI необхідні для реєстрації всіх сім-карт в мережі.

У цій статті поговоримо про те, як дізнатися IMEI в своєму смартфоні або телефоні. Покажемо приклад на смартфоні на базі Android (Samsung).

перший спосіб

Насамперед вам потрібно відкрити програму «Телефон».

Далі набираєте комбінацію * # 06 #.

Після цього на екрані пристрою відразу ж висвічується ваш IMEI або кілька.

Якщо після набору * # 06 # нічого не сталося, спробуйте натиснути на клавішу виклику, хоча, швидше за все, ви просто неправильно набрали шукану комбінацію.

До слова, дана комбінація працює і в смартфонах iPhone:

другий спосіб

Не забувайте про те, що IMEI ви можете знайти і в налаштуваннях свого смартфона.

Знайдіть іконку «Налаштування» і тапніте по ній.

Знайдіть розділ «Про телефоні» або «Інформація про пристрій» як в нашому прикладі, відкрийте його. Зазвичай цей розділ знаходиться останнім в меню налаштувань, рідше – на самому початку меню.

У деяких випадках IMEI знаходиться прямо в розділі «Інформація про пристрій», проте в нашому випадку потрібно відкрити підрозділ «Стан» (десь він називається «Інформація» або «Загальна інформація»).

Вже тут знаходите IMEI або кілька.

Ссылка на основную публикацию