Як (Блискавично) Виконати Індексацію Сайту в Гуглі 2020

Індексація Гугл блискавично через сервіс

Добрий день. Наша сьогоднішня статеечка буде порівняно невеликий, але досить плідною. Наша тема індексація в Google. Професіонали SEO оптимізації про це напевно знають, тому пост розрахований більшою мірою на молодих блогерів. Стаття буде досить корисна з приводу інформації.

Напевно ви знаєте, що таке гугл індексація. Але не всі знають, як її можна прискорити. Я маю на увазі ваші новенькі пости. А з прискореної індексацією, відповідно прискоряться і візити користувачів на ваш блог. Тому дані в статті бажано знати.

Як же нам вчинити, щоб нашу новеньку статеечка, такий процес, як гугл індексація пройшов якомога швидше. Наприклад, секунд за 50. Неймовірно, вирішите ви? Ще як ймовірно. Правда, мене зараз відвернули, і індексація пройшла за 3 хвилини, що теж непогано!

Якщо роботи пошукових систем швидше стануть індексувати ваш ресурс, він стане успішним. А це найголовніше для розвитку блога. Тому індексація сайту в Гуглі і має таке важливе значення. Але давайте розбиратися докладніше.

Наприклад, у вас з’явився новий пост. Провели публікацію його і цей пост вже знаходиться на вашому сайті. При бажанні, можна чекати, коли ж підійде робот гугла і почне індексувати вашу статтю. Можна піти й іншим, я маю на увазі особисто повідомити даному роботу про вашому новому тексті. Що у вас на ресурсі є нова стаття зі своїм унікальним адресою. Зробити це не складно.

Комплексний аудит сайту!

Необхідний комплексний аудит сайту? Наша команда фахівців проведе аудит швидко і якісно, ​​за мінімальними цінами, забезпечивши вам збільшення конверсії, а отже, прибуток в кілька разів! Дізнатись детальніше…

Почнемо процес Гугл індексація

Я думаю, у всіх у вас є свій аккаунт в Гуглі і вам відмінно відомо, що вдають із себе в гуглі інструменти для веб-майстрів. Я думаю ви вже встигли туди додати свій блог. Ближче до справи. Після опублікування поста заходите в дані «інструменти».

Потім тиснете за назвою свого сайту: – в моєму випадку info-kibersant.ru і переходите далі в «сканування» і потім в «Подивитися як в Googlebot».

Індексація Гугл інструменти для веб-майстрів

Насамперед увійдемо на сервіс вебмайстрів Гугла. У нас відкривається віконце в формі рядка, переднім міститься назва нашого сайту (наприклад http://info-kibersant.ru/, нам залишається ввести відсутню частину URL назви статті і натиснути «сканувати».

Далі, гугл нашу ссилочку просканує і нам залишається чекати перевірку «Готово», після чого ми посилання «додаємо в індекс».

Потім нам залишається вказати «Відсканувати даний URL» і натискаємо «Відправлення».

На цьому все! Але, може виникнути ситуація, коли після опублікування вашого поста і процесу «Гугл індексація» URL поста гугл покаже, що подібного URL він не виявив. У подібному випадку бажано почистити кеш сайту. Але бувають і ситуації, коли глюк виникає у самого Гугла.

Також URL вашого нового поста можете додати ще в один рядок індексації в Google, це теж не завадить:

В даному випадку вводити необхідно адресу ссилочку повністю. І ваші ссилочку будуть індексуватися досить швидко! Швидка гугл індексація значно спростить життя вашого блогу!

Ссылка на основную публикацию