Як безкоштовно відправити смс з комп’ютера на телефон? Все оператори.Смс безкоштовно з комп’ютера на телефон – PCguru

Хоча відправляти смс з комп’ютера, здається, не так зручно як з телефону, який завжди під рукою, що вабить слово «безкоштовно» робить свою справу :). Ми точно знаємо, що якщо відправити смс з телефону, з рахунку спишуться гроші. А через інтернет можна відправити смс безкоштовно. І це правда.

Існують два способи відправляти смс з комп’ютера:

  • З офіційного сайту стільникового оператора;
  • Через спеціальну програму.

По суті, обидва способи зводяться до одного. Все СМС повинні пройти через стільникового оператора. А так як інтернет і мережа – це різні мережі, повинен бути якийсь шлюз (або люк, перехід) через який інформація – смс, потрапить з однієї мережі в іншу. І тут ми знову приходимо до того, що такий шлюз – це сайт оператора мережі.

Будь-яка програма, яка відправляє СМС з комп’ютера, використовує цей шлюз. І ясно, що оператори в кращому випадку, просто терплять наявність програм, які відправляють СМС ЗА ДОПОМОГОЮ їх сайту. В результаті оператор втрачає відвідувача, якому потенційно міг би продати якусь додаткову послугу або зробити його своїм абонентом. Тому, в цій статті я вирішив показати, як скористатися першим способом. Також зібрав посилання на сторінку відправки СМС 21 оператора в 7 країнах.

Для відправки СМС потрібно:

  1. Зайти на сторінку оператора, абоненту якого ви хочете відправити смс з комп’ютера;
  2. Ввести номер телефону і текст повідомлення;
  3. Часто: ввести код з картини, який підтвердить що ви не робот (власне, не та програма, яка відправляє СМС обходячи сайт оператора)

Ось список операторів з посиланнями на їхні сайти:

Україна:

Україна:

Білорусь:

Казахстан:

Киргизія:

Узбекистан:

Молдова:

Не всі оператори, на жаль, надають таку можливість на своєму сайті, але більшість все ж молодці. Будемо чекати поки та інші підтягнуться :).

Не забувайте спілкуватися в живу – такий спосіб безкоштовними СМЗ не заміниш :).

(2 оцінок, середнє: 4,50 з 5)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию