Як айфон підключити до комп’ютера як модем

Використання телефонів в якості модему для виходу в інтернет все частіше стає необхідним. Це відрядження і подорожі, відпочинок в заміських будинках тощо., Де у провайдерів немає можливості організувати покриття. Тут на допомогу приходять мобільні оператори, що надають послуги мобільного інтернету.

Існує кілька способів використання Айфона в якості точки доступу (модему):

  • вихід в інтернет шляхом підключення USB-кабелю до комп’ютера;
  • підключення до інтернету через Wi-Fi або Bluetooth телефону.

Останній спосіб підключення стало можливим з появою iOS версії 5. таким чином з’явилася можливість використовувати Айфон в якості повноцінного Wi-Fi роутера.

Налаштування iphone як модем

Немає нічого простішого, ніж налаштувати Айфон для роботи в режимі модему, для цього потрібно:

  1. Зайти в «Налаштування» – натиснути вкладку «Режим модема».
  2. Змінити перемикач в положення “On” (свайп вправо або вліво для зміни значення).
  3. У з’явилися полях придумати і набрати пароль для отримання доступу до точки доступу.

Це все дії, які потрібно зробити, щоб використовувати айфон як модем. Відзначимо, що на телефоні немає ніякої індикації про те, що він працює в режимі модему, проте батарея в даному випадку розряджається дуже швидко. Цей порядок дій для підключення підходить і для айфона, і для Айпад.

Підключення пристроїв-клієнтів до iphone

Для підключення клієнта до мережі інтернет через Wi-Fi до айфона необхідно вибрати серед доступних точок доступу ім’я телефону і ввести раніше заданий пароль для доступу.

Щоб підключити iphone як модем через usb;

  • Перш за все підключіть шнур до телефону і відповідного порту usb комп’ютера.
  • Вибираємо «Панель управління» – «Мережа та інтернет» – «Перегляд стану мережі». У вікні, має з’явитися активне з’єднання з мережею.
  • Якщо цього не відбулося, і комп’ютер не бачить айфон як модем. Те необхідно перевантажитися і заново підключити iphone.

Варто зауважити, що для підключення айфона до комп’ютера через usb, потрібно, щоб на ньому була встановлена ​​програма Itunes версії не нижче 10.5.

Для підключення за допомогою Bluetooth потрібно активувати, відповідно ці служби на телефоні і на комп’ютері. На iphone в настройках Bluetooth натиснути створити пару і ввести пароль, який висвітиться на комп’ютері. Після того, як пристрої зв’яжуться між собою, можна буде користуватися інтернетом.

Ссылка на основную публикацию