Гугл Хромкаст – що це таке, настройка chromecast і де знайти для windows

Пристрій потрібно для організації масштабної трансляції відео і фото файлів, які можна взяти в інтернет або знайти в будь-якому девайсе. Chromecast має змогу приєднуватися дротових або бездротових способами. Гугл Хромкаст – що це таке, настройка chromecast і де знайти для windows? Читайте далі в нашій статті.

Мультиплатформовий продукт запускається дуже просто. Якщо ви не впевнені, на пакувальній кришці є схематичні дані підключення пристрою. Гаджет забезпечений HDMI. Таке ж посадочне місце є у більшості TV, ПК, а також ноутбуків.

підключення Chromecast

Виконати підключення пристрою можна також за допомогою перехідника з Micro-USB. Ще один перехідник з комплекту дозволяє підключитися безпосередньо до електрики. Таке підключення буде прийнятним, якщо USB TV не володіє потрібною потужністю для пристрою.

Харчування Хромкаст до TV або в інший пристрій передбачено інтерфейсом HDMI. Однак вихідна сила струму в цьому стандарті зазвичай мала. Тому разом з пристроєм поставляється ще один USB порт. З його допомогою здійснюється харчування Гугл Хромкаст. А безпосередня трансляція організовується за допомогою модуля Wi-Fi.

Коли хромкаст підключений до TV, на екрані з’являється інтерфейс установок і налаштувань. Setup екран є основним. Якщо в кроках по налаштуванню відбудеться збій, скидання можна зробити до появи стартового екрану.

Пристрій не потрібно налаштовувати при кожному підключенні. Для трансляції по мережі досить знаходиться в тій же сітці Wi-Fi.

Що потрібно для налаштування Chromecast?

Все просто, знадобитися наступне:

  1. Пристрій гугл каст.
  2. Google Home.
  3. Пристрій з роз’ємом HDMI.
  4. Розетка електроживлення.
  5. Бездротова мережа.
  6. ОС, сумісний з Home.
  7. Сумісний смартфон, планшет або ПК.

Якщо трансляція планується за допомогою взаємодії з ПК, переконайтеся, що на ньому є попередньо встановлено браузер Chrome. Встановити офіційний додаток можна з Google Play або AppStore. Версія браузера збережеться в залежності від підключеного пристрою.

Натисніть на кнопку «Налаштувати пристрій на цьому ПК». Chrome включить видимості пристрою змінюватиметься, готового до налаштування. Назва девайса висвітиться на екрані. Натисніть «Налаштувати». Програма настройки автоматична.

Сполучення з точкою доступу пройде успішно без ручного втручання. Єдиним варіантом ручного налаштування буде наявність декількох мереж Wi-Fi. Потрібно буде вибрати збігається з назвою пристрою. Підключіться до вибраного варіанту, клацніть «Далі».

Одночасно на пристрої і в телевізорі з’явиться код, що складається з букв і цифр, якщо вони збігаються, дайте відповідь “Так”. Пристрій запропонує назву підключення за замовчуванням. Його можна залишити або вибрати своє. Виберіть країну і натисніть «Ок».

В наступному кроці наберіть пароль від Wi-Fi і натисніть «Підключитися».

З’єднання з мережею відбудеться автоматично, переконайтеся в його працездатності і переходите до наступного кроку.

До завершення налаштування на екрані TV з’явиться список доступних Cast. Виберіть налаштоване пристрій і починайте трансляцію контенту з будь-якого мобільного додатка або безпосередньо з браузера Chrome. Відео для трансляції можна зберігати на будь-якому мобільному пристрої. Cast – це технологія, що дозволяє транслювати на TV зображення, відео, або музику, з мобільного пристрою.

Якщо трансляція планується зі смартфона або планшета, то девайс з встановленим Home потрібно підключити до тієї ж мережі Wi-Fi, що і хромкаст.

Відкрийте програму на смартфоні або планшеті, пошук пристроїв, готових до підключення почнеться автоматично. Виберіть до знайденого пристрою Chromecast і натисніть «Продовжити», а далі «Налаштувати». В процесі настройки буде встановлено між пристроями пару. Натисніть «Продовжити», з’являться коди, які повинні бути однаковими в смартфоні / планшеті і на екрані телевізора.

Пристрій Cast має перебувати в зоні дії мережі. Підключіться до Wi-Fi і натисніть «Продовжити». Трансляція відео і фото може починатися з підключеного мобільного пристрою.

Ссылка на основную публикацию