http://192.168.0.1 – вхід в роутер, особистий кабінет D-link, admin admin.

Вхід на 192.168.0.1, настройка роутера і Інтернет-підключення, особистий кабінет D-Link.

Необхідність налаштування роутера виникає, наприклад, на момент покупки нового пристрою, або ж змінити установки вже використовуваного.

Зайти в налаштування роутера можна використовуючи унікальний електронну адресу самого пристрою, а саме 192.168.0.1. Ця електронна адреса є сполучною ланкою між роутером і, власне, самим ПК.

Як зайти на 192.168.0.1 через встановлений в системі браузер?

Практична реалізація такого методу досить проста і, в більшості випадків, займає пару хвилин. Все, що потрібно від користувача ПК:

– відкрити один з встановлених браузерів;

– прописати вищезгаданий адреса;

– дочекатися видачі вікна авторизації;

– ввести дані авторизації.

Серед таких виступає логін (admin) і пароль (admin). Пароль і логін вказується виробником, як в супровідній документації, так і на самому роутері. Вхід в особистий кабінет D-Link – http://192.168.0.1.ru – цю адресу вводити не правильно, також само як і https://192.168.1.1.ru. Для того щоб увійти в особистий кабінет D-Link необхідно вводити тільки ip – 192.168.0.1. Для роутерів від TP-Link вхід здійснюється за адресою tplinklogin.net, 192.168.0.1 теж можна використовувати. От і все! Таким чином, звичайний користувач ПК може отримати доступ до налаштувань свого роутера. В налаштуваннях можна змінити логін і пароль, якщо, звичайно, необхідно.

Що робити якщо вищезгадана інструкція не діє?

Має місце ряд випадків, коли доступ до налаштувань роутера так просто не отримати. Таке може відбуватися з таких причин:

– відключений DHCP-сервер на самому пристрої;

– Ethernet-роз’єм налаштований під ТВ-приставку;

– сталася критична помилка.

Найпростіша інструкція виявилася марною, але не варто впадати у відчай, варто прописати електронну адресу вручну. Для реалізації такого завдання необхідно відкрити мережеві підключення і вибрати активну щодо вашого роутера. У властивостях даного підключення є пункт «Протокол Інтернету версії №4», власне, який, і потрібно вибрати. Все, що вийде побачити, автоматичний принцип отримання IP-адреси, а також адреси ДНС-сервера. Прописати адреса роутера доведеться вручну, що, в разі позитивного результату, виправить перший пункт з наведеного вище списку можливих причин.

Варто звернути увагу! Мають місце випадки, в залежності від потреб користувача ПК, коли один з Ethernet-роз’ємів може бути налаштований в режимі моста TV-приставки. В такому випадку, кабель необхідно по черзі підключати в кожен з доступних LAN-портів і пробувати зайти на 192.168.0.1. Застосовано другий метод, а позитивного результату немає!

Зміна властивостей браузера і антивірусне програмне забезпечення.

Зазвичай, такі дії вимагають практичної реалізації тільки на самих старих моделях ADSL-модемів D-Link і WiFi-роутерах, але, беручи до уваги необхідність складання повної картини, що дає 100% результат, розглянемо можливість зміни властивостей браузера і антивірусне програмне забезпечення. Зміна властивостей браузера передбачає відключення проксі-сервера для локальних підключень. Шлях (крихти):

– панель управління виндовс;

– властивості оглядача;

– підключення мережі;

– настройка попередніх;

– прибрати позначку, що відповідає за використання проксі-сервера.

Також рішенням проблеми може стати зміна параметрів вбудованого фаєрвола. Варто його відключити, при цьому ігноруючи повідомлення щодо рекомендації зворотної дії. Повторюємо спробу. Відключення антивірусної програми також може вирішити проблему, так як мережеві екрани антивіруса в режимі реального часу можуть блокувати потрібну адресу. Кнопка «Ресет» зважене рішення на тлі відсутності позитивного результату щодо вищезазначених інструкцій. «Reset» апаратна кнопка на задній частині роутера.

Сподіваюся ці поради виявилися хоч трохи корисними.

Ссылка на основную публикацию