Гра-головоломка – як метод розвитку інтелектуальних здібностей

Багато користувачів комп’ютерів люблять відволікатися від справ і грати в різні ігри, яких зараз в мережі безліч. Але далеко не всі вони корисні і здатні розвивати ваші інтелектуальні здібності.

Якщо ви хочете з користю провести вільний час і прекрасно натренувати свої інтелектуальні здібності, пам’ять і логіку, то пропоную звернути увагу на наступні ігри-головоломки.

1.Portal 2

Компанія Valve, продовжуючи свої експерименти, випускає другу частину вже відомої гри. Головне дію розігрується в стінах лабораторії Aperture, де прийшла до тями головна героїня Челл. Вона вирішує бігти, і допомагати їй в цьому буде модуль Уитли, наділений штучним інтелектом. Однак все відбувається зовсім не так, як їм хотілося.

Як нововведення – можливість проходження головоломки двома гравцями. Системні вимоги більш ніж демократичні.

2.Limbo

На цю гру головоломку раджу звернути увагу, якщо ви любите щось оригінальне. Чорно-білий фон, загальний мінімалізм, крізь затуманений простір. Саме в таких умовах належить грати за маленького хлопчика, який прокидається в лісі, і не розуміє, як він там опинився. Він повинен знайти свою сестру, в місці, з назвою Limb.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Під час проходження історії доведеться неабияк подумати, щоб дозволити чергову задачу.

3.Machinarium

Приголомшливі пейзажі міста роботів Машінаріума, ідеально вписуються в життя величезного механізму. У кожного тут свої справи і проблеми, тому нікого не хвилює маленький робот, викинутий на смітник.

Він хоче знайти своїх кривдників, і покарати їх. Сюжет поступово наповнюється новими інтригуючими подіями. Герой рятує свою кохану і не дає вибухнути бомбу в міській вежі. Чим все закінчиться, дізнається той, кому вдасться вирішити десятки завдань.

4.Gish

Gish – одухотворений персонаж ігрового спрямування з фізичними головоломками. Його злобна зовнішність вводить в оману, хоча насправді цей надпластичні хлопець ставитися до виключно позитивним персонажам.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Завдяки своєму оригінальному вмінню змінювати форму, переходити з одного стану в інший, він віртуозно протистоїть ворогам. Головна мета – порятунок подруги Бріа, що перебуває за ґратами. Саме туди нам і необхідно прагнути.

Розробникам варто віддати належне повагу, адже всі елементи піддаються законам і формулами фізики.

5.The Swapper

Розроблена студією Facepalm Games гра The Swapper розповідає про безіменному головного героя, який виявився на безлюдній космічної станції «Арт-Вертеп». Його місія – дізнатися, що за події відбулися там.

Тут немає ворогів, але потрібно створювати клони, які будуть допомагати у вирішенні головоломок і допомагати просуватися далі. І чим далі, тим більше нестандартними стають рішення.

Задумка автора вдалася від початку і до кінця, а фінал відрізняється своєю логічністю.

6.Ilomilo

Двоє друзів Ilo і Milo є головними дійовими особами однойменної тривимірної головоломки. Абсолютно мила гра, де тканинні лялечки носяться по лабіринту, зробленому з кубиків. На екрані пурхають метелики, і повзають комахи. Герої повинні зустрітися один з одним. Гравець може контролювати кожного персонажа окремо.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Тут події не підвладні законам фізики. Спробуйте не заплутатися в рівнях, адже для того, щоб відкрити їх доведеться неабияк попітніти.

7.Botanicula

Гра-квест Ботанікула про п’ять істотах живуть на дереві. Їх пригоди починаються в той момент, коли вони розуміють, наскільки важливо врятувати останнім насіннячко свого древа.

Спокійний, атмосферний світ з комфортним звуковим супроводом сподобається всім. Комбінуючи всі можливості, гравець повинен розгадати велику кількість загадок і в результаті перемогти зло. Існує 3 варіанти фіналу.

8.Stacking

Автор гри Тім Шафер порадував своїм черговим і оригінальним продуктом. У головоломці особлива увага приділяється дрібницям, у всіх сенсах цього слова.

Чарлі – головний герой, сім’ю якого держава забрала в рабство. У нього є шанс всіх врятувати. Він виглядає як мініатюрна матрьошка, і може набувати життя у великих дерев’яних ляльках.

В процесі з’являється можливість управління декількома персонажами, у кожного з яких індивідуальні вміння.

9.Trine 2

Ідеально підходить для любителів чарівництва, оригінального сюжету і, звичайно ж, складних загадок. Від подорожей 3-х ключових героїв буквально захоплює дух. Амад
ей, лицар Понтій і злодійка Зоя проходять моторошні тунелі, переміщаються по різних місцях на не самих надійних видах транспорту.

Їм необхідно вигнати гоблінів, і передати владу над королівством законній власниці.

Присутня можливість гри по інтернету та локальної мережі.

10.Warp

Бойовик і головоломка в одному. Оригінальна історія, в якій миле створіння Зіро намагається втекти з лабораторії, де йому довелося не солодко. У своєму арсеналі інопланетянин має масу умінь, і успішно їх застосовує.

В Warp можна переселитися в професора або солдата, викликати силою думки свою копію, переміщуватися і багато іншого. Чим ближче розв’язка, тим складніше завдання і кмітливих вороги.

Тепер сидячи за комп’ютером або ноутбуком ви зможете урізноманітнити своє дозвілля і провести час з користю. Це відмінний шанс для того, щоб вразити оточуючих своєю кмітливістю і отримати задоволення від власної винахідливості.

Ссылка на основную публикацию