Honeyview: Альтернатива додатком Windows10 – Photo.

Honeyview це швидкий переглядач зображень, що підтримує велику кількість форматів.  
Програма може переглядати зображення з ZIP, RAR або 7z архівів без розпакування. 
Можливість перегляду точки зйомки GPS, на Google Maps. 

Переглядач зображень Honeyview працює дуже швидко, навіть якщо ви відкриваєте повний каталог фотографій високої роздільної здатності, і якщо ваш жорсткий диск досить швидкий, ви не помітите жодних затримок під час перегляду колекції. 

Програма розроблена для використання за допомогою миші, ви можете додати поєднання клавіш для більшості операцій в налаштуваннях програми. Деякі сполучення клавіш працюють з коробки, як стрілки Ліво і Право, для перегляду фотографії. 

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати мишу, ви знайдете невеликий навігаційний інструмент, прикріплений до нижньої частини екрану, який можна використовувати, для швидкого переходу до наступного або попереднього зображення. Крім того, ви можете переміщатися по десять фотографій вперед або назад, обертати зображення, заблокувати меню управління, збільшити або зменшити масштаб, а також швидкий перехід іншій частині колекції. 

Ви можете відобразити або приховати інформацію EXIF якщо така є. клік по GPS відкриває місце зйомки на Google Maps за допомогою використовуваного системою браузера за замовчуванням. 

Додаткові елементи керування відображаються в головній панелі інструментів у верхній частині. Ви можете змінити режим перегляду, для зменшення зображення на екрані або відобразити їх у повному розмірі, при перегляді слайд-шоу, ви можете змінити час в секундах для перегляду зображень. 

Існує можливість додати зображення в закладки і використовувати легкі інструменти редагування, змінити розмір картинки або змінити орієнтацію зображення. 

Меню редагування відображає опції для відображення зображення як фону на робочому столі, скопіювати його в буфер обміну, або відкрити його в редакторі зображень за замовчуванням в системі. 

І останнє, але не в останню чергу, ви можете перемістити або скопіювати фото або зображення за допомогою опції Скопіювати в папку яку ви додали раніше. Це дуже зручно для сортування і подальшої обробки або завантаження в Інтернет. 

Honeyview Підтримувані типи файлів.

Ссылка на основную публикацию