Hola для Яндекс браузера: кращий анонимайзер

Розробник: Hola
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 2.74 Мбайт
оновлений: Август 27, 2017

Hola – один з кращих VPN серверів, що дозволяє заходити на заблоковані сайти. Додаток встановлюється в браузер в якості доповнення. Безкоштовний анонимайзер дозволяє завантажувати відео контент з заблокованих сайтів. Користувачі, які використовують Яндекс браузер, залишаться задоволеними.

Інтернет-провайдери блокують доступ до сайтів певного регіону. Щоб уникнути блокування, досить за допомогою проксі-сервера змінити свій реальний IP-адресу. Після цього доступ до ресурсу буде відкритий.

Основні можливості

  • Прискорення завантаження веб-сайтів;
  • Отримання доступу до заблокованих провайдером сайтам;
  • Безпечний серфінг;
  • Анонімність в мережі;
  • Високошвидкісний проксі;
  • Кешування даних;
  • Можливість шифрування трафіку;
  • Сумісність з декількома браузерами.

переваги

Багато користувачів використовують для серфінгу Яндекс браузер. Саме тому розробники постаралися, щоб плагін Hola встановлювався і на цей інтернет-оглядач. Доповнення має кілька переваг. До основного гідності можна віднести анонімність мережі. Подібна функція Hola для Яндекс браузера дозволяє користувачам приховувати своє місце розташування. До того ж з’являється можливість відвідувати заблоковані провайдером Інтернет-ресурси.

Ще одним значущим перевагою можна вважати швидке завантаження сторінок. Багато плагіни пропускаючи через себе контент, уповільнюють роботу браузера. Що стосується Hola, то розширення не тільки не заважає завантаженні сторінок, а навпаки, збільшує швидкість.

Багато користувачів відзначають таке гідність, як російськомовне додаток. Завдяки підтримці російської мови, навіть новачкам буде просто розібратися з настройками плагіна.

недоліки

У розширення Hola встановлюваного на Яндекс браузер є кілька недоліків, але всі вони істотні. В першу чергу слід відзначити, що додаток має серйозні уразливості. Зловмисники можуть скористатися «дірками», щоб отримати конфіденційні дані користувача. Звичайно, це під силу тільки професіоналом, але ймовірність злому все-таки існує.

Другим недоліком можна вважати те, що Hola представляє собою «пірінгових» VPN-мережу. На перший погляд може здатися, що в цьому немає нічого страшного. Насправді все серйозніше. Користувачі, які використовують розширення, стають частиною однієї великої мережі. Якщо який-небудь користувач завантажить заборонені файли або відео, сліди залишаться на комп’ютері, а їх буде складно довести, що це зробив хтось сторонній.

Як завантажити

Завантажити розширення можна з магазину розширень. Для цього слід відкрити меню, а потім вибрати розділ «Додатки».

Коли відкриється сторінка з встановленими доповненнями, необхідно перегорнути сторінку до самого кінця. Після цього потрібно клікнути по посиланню «Каталог розширень для Яндекс браузера».

Через мить завантажиться каталог доступних розширень, необхідно в рядку пошуку прописати «Hola».

Після натискання на кнопку пошуку, на сторінці відобразиться результат. Потрібно буде клікнути по розширенню «Hola better internet».

Коли відкриється сторінка з описом, користувачеві залишиться тільки клікнути по графічної посиланням «Додати в Яндекс браузер».

Як працює розширення

Установка плагіна займає близько 2 хвилин. Коли все буде встановлено, необхідно клікнути по іконці плагіна. У вікні, вибрати будь-яку цікаву для країну. Через кілька секунд відбудеться зміна місцезнаходження та IP-адреси. У цьому можна переконатися відвідавши будь-який сайт, який дозволяє дізнатися свою адресу.

Якщо немає необхідності у використанні VPN-сервера, досить клікнути по відповідній кнопці.

висновок

Доповнення Hola, призначене для браузера Яндекс, дозволяє анонімно відвідувати сайти і викачувати файли. Звичайно, у розширення є деякі недоліки, але зі своїми завданнями воно справляється на 100%.

У тому випадку, якщо додаток буде не потрібно, його можна відключити одним натисканням кнопки. До того ж користувач може видалити розширення. Для цього досить зайти в розділ «Додатки».

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию