Hola для Google Chrome: анонимайзер для браузера

Розробник: Hola
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 2.74 Мбайт
оновлений: Квітень 05, 2017

Hola для Google Chrome – розширення, яке встановлюється в веб-навігатор Гугл Хром. Завдяки плагіну, користувачі можуть без проблем відвідувати заблоковані Інтернет-ресурси. Доповнення не потрібно запускати як окремий додаток.

Розширення Хола інтегрується в панель управління браузера. Користувачеві досить клікнути по іконці доповнення, після чого залишиться тільки вибрати країну. Розробники постаралися зробити все, щоб плагін дозволив користувачам повною мірою насолодитися серфінгом в інтернеті.

Основні можливості

  • Підміна реального IP-адреси;
  • Можливість відвідувати навіть заблоковані веб-сайти;
  • Прискорення завантаження Інтернет-ресурсів;
  • Підтримка російськомовного інтерфейсу;
  • Швидкі настройки;
  • Безкоштовність.

переваги

Будь-які додатки, утиліти і розширення володіють деякими перевагами перед аналогами. Це ж стосується і доповнення до хрому. В першу чергу слід зауважити, що встановлюється розширення дозволяє відвідувати навіть заблоковані провайдером Інтернет-ресурси. До того ж не має значення місцезнаходження користувача.

Простий і зручний інтерфейс. Користувачеві всього лише потрібно клікнути по іконці, розташованій поруч з рядком пошуку, а потім вибрати країну з представленого списку. При необхідності розширення можна відключити або видалити.

Ще однією важливою перевагою є безкоштовність доповнення. Досить завантажити плагін з магазину Гугл, а потім інтегрувати його в браузер.

недоліки

Насправді недоліків у доповнення трохи, але вони серйозні. Розробники випустили з видимості деякі «діри», що впливають на безпеку браузера і системи в цілому. При бажанні зловмисники можуть скористатися цим, щоб заволодіти конфіденційними даними.

До серйозного недоліку можна відвести і те, що VPN працює за принципом P2P. Комп’ютер з Hola стає вузлом одного ланцюга. При завантаженні файлів або відвідуванні сторінок можуть залишатися сліди на сторонньому комп’ютері.

Ще одним мінусом можна вважати те, що розширення іноді не спрацьовує. Щоб усунути недолік, залишається тільки повторити виконувалися раніше дії.

установка розширення

Щоб встановити Hola для браузера Chrome, користувачам потрібно відвідати магазин Гугл. Спочатку слід відкрити меню, розташоване у верхньому правому куті. Коли відкриється підменю, потрібно буде вибрати пункт «Налаштування».

Коли відкриється сторінка з настройками, слід перейти в розділ «Розширення». Це дозволить запустити сторінку з встановленими доповненнями.

На наступному кроці потрібно опуститися до підвалу сторінки. Після чого слід клікнути по посиланню «Інші розширення».

Через мить відкриється магазин Гугл. Користувачеві залишається лише в рядку пошуку ввести назву плагіна, а саме «Hola».

Після завантаження результатів пошуку, необхідно вибрати VPN. Розширення буде знаходитися в самому верху списку. Залишається тільки клікнути на кнопку «Встановити».

Установка займає не більше 1 хвилини. Коли процес інтеграції буде завершено, можна приступати до використання плагіна.

Принцип роботи

Після того як у користувача вийде скачати Hola для Хрому, поруч з рядком пошуку з’явиться іконка у вигляді усміхненого смайлика. У меню, необхідно вибрати країну.

Через кілька секунд налаштування застосуються, і сайти, що завантажуються через браузер, будуть бачити новий IP-адресу. У цьому можна переконатися відвідавши «https://2ip.ru/». При бажанні можна скористатися іншим ресурсом.

висновок

З виходом закону про авторство були заблоковані багато цікавих веб-сайти. Його користувачі не можуть дивитися фільми або завантажити різні файли. Щоб обійти блокування, досить скористатися плагіном Hola, який встановлюється для Google Chrome.

Крім зміни IP-адреси, розширення дозволяє веб-сайтам завантажуватися значно швидше. До того ж можна швидко завантажувати будь-які файли. Це можливо, завдяки стисненню даних. Коли VPN буде не потрібен його можна відключити або повністю видалити.

Ссылка на основную публикацию